Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cyckonauta: Szkoda ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na przyszłość kup sobie jakieś karne #!$%@? i Kropelkę i sobie posprawdzaj na szybach typa czy lepiej trzyma klej z naklejki czy cyjanoakrylany ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Poranekk: dlatego też daję szansę i napisałem kartkę, nawet w koszulce to nie zmoknie. A jak ktoś tego też nie zrozumie to będzie mieć większy problem niż znalezienie innego miejsca parkingowego. Owszem jest ich mało, ale nie jest niemożliwym stanięcie tak żeby nie utrudniać. Ale cóż, niektórzy jakby mogli to by nawet pod wejściem od klatki stanęli...
  • Odpowiedz
@SebaKomp: @kultywator: już raz 2 lata temu jeden kretyn stanął tak ze zostało może ze 30 centrymtrow. Patrol przyjechał i wezwali holownik. Dalszych losów nie znam, ale to auto już więcej tutaj nie zaparkowało mimo ze widywałem ja na osiedlu XD
  • Odpowiedz
@cyckonauta i tak to powinno wyglądać. U nas chyba tego nie ma, ale za granicą widzialem jak zabierają auta na pakę takim a'la dźwigiem, bez żadnego wciągania. Laweta ma swój dźwig i zabiera auto stojące nawet obok niej, wystarczy, że podjedzie równolegle obok stając na ulicy. Tam to trzeba uważać gdzie się parkuje, u nas wolna amerykanka pod rym względem nadal.
  • Odpowiedz
@kultywator: wtedy podjechała laweta, koleś na linkę wyciągnął samochód na środek ulicy i zapakował. Całość od przyjazdu lawety do zapakowania auta trwała może 5 minut. Ale na straż miejską czekałem ponad 20.. XD
  • Odpowiedz