Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kubiszcze: nie jestem. możesz mówić że są grube bo tak Ci się wydaje, ja mogę mówić że są normalnej budowy, a tak naprawdę nie wiadomo i tak kto ma racje, bo nie da się stwierdzić jaką ktoś ma sylwetkę nie widząc jej niemal wcale. Btw mam przygotowany też kolaż zdjęć różnych kobiet, które noszą ten sam rozmiar stanika a ich ciala (w tym cycki) wyglądają zupełnie inaczej
  • Odpowiedz
@D_Train: jakimś cudem, nie wiem jak to możliwe, kobiety uprawiające regularnie sport mają biusty o różnej wielkości i w różnej kondycji? dziwne co? Jeśli ktoś naprawdę uprawia sport (nie liczy się jeżdzenie 2km do pracy rowerem albo basen raz na miesiąc), to ma niską zawartość tłuszczu w organizmie, więc i zazwyczaj małe cycki. Kobiety które zaczęly naprawdę uprawiać sport, i zawartość tłuszczu w organizmie im spadła, mogą mieć biust zniszczony
  • Odpowiedz
@asadasa: gratuluję odwagi w uczeniu tej mizoginistycznej bandy niedorozwiniętych inceli zwanej wykopkami. Większość komentujących ostatni raz widziała na żywo kawałek damskich piersi, jak ich mama od cycka odstawiała w wieku 2 lat.
  • Odpowiedz
@asadasa: kolega zasugerował że kobiety szukają najlepszych partii dla siebie a jak ktoś je skrytykuje (czyli np. obwisłe piersi) to -> patrz obrazek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla większości część tych ze zdjęcia jest po prostu nie do zaakceptowania.
  • Odpowiedz
40 w łapie


@NDSS: Lol, nie wiem skąd macie takie wyobrażenia o pragnieniach kobiet, ale nie mają się one nijak do rzeczywistości (nie w Polsce w każdym razie).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@asadasa: jak możesz pisać że faceci są wybredni i mają źle wyobrażenie o kobiecych piersiach kiedy to właśnie kobiety są jeszcze bardziej wybredne? Czego tu nie rozumiesz
  • Odpowiedz