Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@asadasa: To musiałem musiałem mieć farta bo na 5 lasek które miałem to 4 laski takie cycki miały jakie zaznaczyłem, a tak po za tym to nawet jeśli by miała najbrzydsze z tego wystawienia to i tak by się nie liczyły bo najważniejsza jest dusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CygaNwWannie: być może miałeś szczęście, ale cieszy mnie to co napisałeś na końcu jeśli tak naprawdę uważasz. Ja widziałam właśnie takie jak powyżej,cały przekrój
  • Odpowiedz
@asadasa: A mogę spytać czym się zajmujesz że widziałaś tyle cycków ( ͡° ͜ʖ ͡°),
No pewnie że nie każdy facet nadaje się do seksu jak można mieć poniżej 180 cm i mniej niż 16 cm kutangę XD
  • Odpowiedz
@asadasa: zgadzam sie. W oslupienie mnie bierze to, ze niektore kobiety, celowo nie karmia maluchow cycem. Nie chce zeby im sie piersi #!$%@?. Problem w tym, ze i tak sie zjebia z wiekiem to co za roznica. Cycki sa spoko i koniec i kropka.

Nie jestem tez przeciwnikiem operacji plastycznych. Jezeli jakas kobieta chce, to prosze bardzo. Jezeli nie podupadnie po tej operacji na zdrowiu, to nie widze przeciwwskazan.
  • Odpowiedz