Wpis z mikrobloga

@roerich: no jeśli faktyczne uprawianienie polityki, to jest po prostu chęć, żeby dostać trochę kasy z UE, to tak.

@Lipathor: @shadowboxer: tożsamość tej partii budowano na opozycji wobec SLD, #!$%@?. Ja nie wiem, czy można było niżej upaść? Ja rozumiem względy pragmatyczne, ale są jakieś granice totalnego #!$%@?.
@fredo2: Bez zasobów finansowych ciężko się bawić w realną politykę ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Zresztą to też dużo zależy od tego czym chcemy aby Razem bylo:
1) Kółkiem wzajeknej adoracji kilku lewicowych entuzjastów, czyli tym o co się ich teraz oskarża.
2) Partią z możliwością przebicia się ze swoją agendą do szerszego grona.

Lewica powinna odpuścić personalne animozje i przypomnieć sobie o co w
@roerich:

2) Partią z możliwością przebicia się ze swoją agendą do szerszego grona.


Serio, myślisz, że ta partia będzie w Polsce cokolwiek znaczyć, jeśli ona całą swoją polityczną tożsamość budowała na tym, że nie jest SLD? Właśnie to przyciągało ludzi do Razem, że to nie jest to już kompletnie #!$%@?łe SLD. Ale to widocznie jest "logika etapu" -- dialektyczne odwrócenie, w którym Razem (nie-SLD), kiedy samą siebie zaneguje (nie-nie-SLD), to nie
@fredo2: Tez sie troche zasmucilem z tego powodu, bo rozwazalem oddanie na ich glosu. SLD morde wycierala sobie lewica wlasiciwe od samego poczatku i osobiscie nigdy na nich nie zasloguje, mieli swoje szanse i #!$%@? po calosci. Pamietam jak Palikota wyzywali od cpunow, kiedy ten probowal zalegalizowac trawe, kek
ja z tym nie mam problemów. Zaraz po wejściu do parlamentu Razem może się rozdzielić z SLD.Tu chodzi tylko o to by wejść do parlamentu. That's about it.