Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Cześć, mam zagwozdkę, spotykam się z pewną dziewczyną i teoretycznie wszystko idzie dobrze. Z tym, że wszystko jest inicjowane z mojej strony. Spotkanie ja inicjuję, każdy pocałunek ja, przytulenie czy spacerowanie za rękę też ja, ona w to idzie i jest spoko, tylko mnie zastanawia dlaczego sama od siebie tego nie robi? Nigdy tak nie miałem, zawsze było, że albo od samego początku nie, nie, nie i na nic dziewczyny nie pozwalały, albo w pełni się w to szło. A tu jest takie niby chce, niby nie. Co polecacie w takich razach?
#podrywajzwykopem #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 18
Pamiętaj że zainteresowanie powinno działać w dwie strony. Spróbuj się nie odzywać parę dni i zobacz co się stanie, czy sama wyjdzie z jakąś inicjatywą. Jeśli nie możesz sobie odpuścić albo porozmawiać z nią na ten temat. Możliwe że nie ogarnia albo ma z tym problem.
@deadecho wiek w porządku, może jest taka kobieta, która lubi być prowadzona, czas jest najlepsza recepta na przyszłość, dlatego jeśli widzisz szanse na szczęśliwy związek to dbaj o to, zaskakuj ja, zabieraj i prowadź. Powodzenia
@deadecho: zapewne po prostu jest skryta :) Sam mam różową która nie inicjuje za wiele ale jest zdecydowanie lepiej niż kiedyś. Kilka rozmów, delikatne nabijanie się, nazywanie ją flirciarą numer jeden (oczywiście z sarkazmem) i stopniowo to pomaga. Ale nic na siłę, stopniowo i cierpliwie :) Jeśli macie o czym ze sobą rozmawiać i nie nudzicie się ze sobą to po prostu bądź cierpliwy, w końcu się otworzy
@brasselOverload: "Skarbie nie szalej tak, Ty mnie przytulasz? Tak sama z siebie?" To tylko taki przykład który dla innej jednostki będzie brzmiał tandetnie ale musisz dostosować teksty i poczucie humoru do swojej partnerki. Moja różowa nie ma kija w dupie i im bardziej jestem sarkastyczny tym w sumie lepiej. Teraz sobie już z tego tylko żartujemy
@deadecho: zakładam po pierwsze, że ona chce i podobasz sie jej, tylko albo jest nieśmiała, albo boi się odrzucenia, albo coś tam coś tam sobei ubzdurała czy jej były np. wkurzał się na nią jak wyskakiwała z niespodziankami itp itd.

odepchnij i przyciągnij w żartach. Musisz rozbujać tę kłodę ;) Klepnij w tyłek na spacerze w parku. Tak by musiała zareagować, a potem drocz się z nią jak będzie próbowała Cię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JimNH777: Zaczynam powoli wdrażać w życie Twoje rady, zobaczę jakie będą efekty. Widać, że masz sporo doświadczenia w tej kwestii. Masz może jeszcze jakieś wskazówki jak rozkochać ją w sobie?
@deadecho: sorry, ale serio nie wiem. Rzuciłem wtedy luźno bazując na własnych doświadczeniach, nie wiem ile ma lat, ile miała partnerów, jaką jest osobą. Jak ją doprowadzisz do orgazmu to nagle będzie zupełnie inną osobą. Ciepłą i chętną