Wpis z mikrobloga

Mamy blackfriday i wielkie marki robią nas w #!$%@?, dlatego zapraszam do mnie na prawilne #rozdajo i promkę na #blackfriday !

Dzisiaj o 23:59 wylosuję Mireczka, który wygra moją książkę - Encyklopedię Taniego Zwiedzania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady proste - zaplusuj ten wpis. Losowanie przez mirkorandom, zielonki nie bioro udziału

Promka na blakfrajdej - książkę można kupić pod adresem www.EncyklopediaTaniegoZwiedzania.pl - jej koszt to 49,99zł. Na kod "tylkomirko" wysyłkę do Polski będziesz mieć za darmo, a do książki dorzucę smakołyka z Wietnamu, z którego wczoraj przyjechałem :)

#ksiazka #rozdajo #podroze #zadarmo #ksiazki #podrozujzwykopem
Pobierz mateoaka - Mamy blackfriday i wielkie marki robią nas w #!$%@?, dlatego zapraszam do ...
źródło: comment_s7BxVK0S7a7YeNEj5Pic4fhwBJw2xE2q.jpg
  • 18
@mull: @hedgie: wylosowałem jakieś puste konto nie mające żadnej aktywności poza plusowaniem tago rozdajo, co uznałem na równi z byciem zielonką. Niestety drugi raz losowanie nie działało, próbowałem dziesiątki razy i dupa.

W związku z tym chciałem wylosować kogoś palcem, ale stwierdziłem, że ludzie mogą mi zarzucić, że komuś znajomemu dałem i losowałem wśród plusów dzisiejszych, w związku z czym nagrodziłem osoby aktywne we wpisie. A że byłyście tylko Wy