Wpis z mikrobloga

@MagikLOL: Z każdym dniem coraz mocniej w przekonaniu utrzymuje mnie założenie, że najlepszym sposobem na związek jest znalezienie drugiej osoby o podobnych zainteresowaniach, pasjach, poglądach itd. Tylko żeby to odkryć to trzeba być w odpowiednich sytuacjach, miejscach, nawet podczas rozwijania swoich hobby. A to tylko w realu. Wówczas nawet jak się posypie, to nie sposób, aby połówka zapomniała.
  • Odpowiedz
@MagikLOL: ja #!$%@? te karyny na tinder to tragedia xD dostałem 3 pary w godzine jedna odpisuje yhm, a dwie wcale xD a nawet nie są na moim poziome, że tak ujmę w sensie żadna nie ma podlotu do moich ex
  • Odpowiedz
@MagikLOL: po co piszesz do kogoś, kto ma taki opis? Przecież wiesz, że raczej rozmowna osoba to nie jest. A po drugie... ja miałam kiedyś konto na badoo i facetów piszących "siemka, co tam, powiedz coś o sobie" było wielu, nawet nie wiadomo, co odpisać. Ja też zagadując do kogoś raczej nawiązywałam do opisu/zdjęcia/wyglądu i sto razy fajniej jest zacząć rozmowę od zwyczajnego "cześć, widzę, że masz zdjęcie na tle
  • Odpowiedz
@MagikLOL: Prawidłowo. Skreślam ludzi, którzy sami nie wiedzą kim są, co ich kręci, co ich cieszy, co lubią, i nie potrafią sklecić o sobie paru interesujących zdań, tak po prostu, bez żadnego kontekstu, zwłaszcza jeśli nie potrafią tego przekazać w formie pisanej - umówmy się, że jednak rozmowa na żywo, zwłaszcza jeśli słuchaczy jest kilku, potrafi zestresować, więc przy takiej rozmowie mam trochę większy zakres tolerancji, w pełni rozumiem, że
  • Odpowiedz
To jest księżniczka, którą Ty musisz zabawiać. Ma kilkuset kandydatów także może wybierać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie czasy nastały przez spermiarzy ¯_(ツ)_/¯


@Perkele93: no nie jest zainteresowana tym gościem i co z tego? Ominęła ją wątpliwa przyjemność rozmowy z pasywno-agresywnym stulejem, więc ona wygrała a on dostał ścisku odbytu
  • Odpowiedz
@terwer358: niestety nie dostałem scisku odbytu ani nawet bólu. To nie pierwsza co nie wie kim jest co chce zrobić i dokad zmierza. Chciałem miło popisać ale skoro to jest takie dno to dziękuję
  • Odpowiedz