Wpis z mikrobloga

No i zaczynam powoli mieć dosyć bo jak myślę że musiałbym kombinować łamać swój mózg a ona nawet nie odezwie się sama po kilku dniach to #!$%@? to TFU
  • Odpowiedz
@MagikLOL: nieumiejętność prowadzenia rozmowy, a później tylko "#!$%@? księżniczki" ehhhhh to że masz nie wiadomo co wypisane w profilu, to nie jest część rozmowy, bo w rozmowie wyszedłeś na zwyczajnego buca, który wymaga, a nie daje nic od siebie, jesteś bardziej roszczeniowy niż te wszystkie p0lki, wymagasz od dziewczyny elaboratów na swój temat, kiedy ona nawet nie wie co mogłoby cię interesować

@JestemSpermiarzem: żałosne "zaciekaw mnie", jakby różowa coś takiego
  • Odpowiedz
@JestemSpermiarzem: masz rację, że takie podejście ma wiele lasek, i to jest właśnie złe i ogólnie wyśmiewane na mirko, ale czemu nagle jak koleś tak napisał to jest dobrze? podwójne standardy?

jak jakieś zachowanie jest złe, to jest złe bez względu na płeć
  • Odpowiedz
@AnonimowyGoj: jaką szansę? XD tym "nie wiem" olała go ciepłym moczem, bo on chciał, żeby pajacowała, zaciekawiła go, patrz wyżej gdzie odniosłam się do podwójnych standardów

nie ma nic gorszego niż zaczynanie rozmowy od "napisz coś o sobie", strzał w kolano, to ona dała mu szansę w tej sytuacji, na sprecyzowanie pytania, a ten się pogrążył jeszcze bardziej tym "zaciekaw mnie"
  • Odpowiedz
@nomad609: Zależy, wszystko, nie wiem, wszędzie, może być, jak chcesz..

Żyjemy w społeczeństwie w którym mało kto wie czego tak naprawdę chce. Mało konkretów, nieszczerość, jakaś #!$%@? niechęć do drugiego z automatu. To jednak często nie wynika z braku wiedzy, podejścia, nastawienia, a z ostrożności. Ciężko jest odkryć co druga osoba może uznać za dobre, a co za złe. Co zaakceptuje a co nie. Przecież zwykle ma się jedną szansę. Wystarczy
  • Odpowiedz