Wpis z mikrobloga

#dota2
Drugie kwalifikacje WESG w regionie Europy wschodniej są o mecz od rozstrzygnięcia.
Czym jest WESG? To turniej esportowy który według jego organizatorów ma być odpowiednikiem olimpliady, stąd też wszystkie drużyny muszą składać się z zawodników jednej narodowości.

W finale BO3 zmierzy się nam dobrze znana ekipa Piesków (Exotic Deer, Supreme, Cor Kalom, Kacor, Patos) ze stackiem z Rumunii w składzie Arise, Cancel, Bone7, Flash, BliNcc. Mecz dzisiaj o godzinie 18:00!

Zwycięzca tego meczu zmierzy się w pojedynku ze zwycięzcą pierwszych kwalifikacji - Białoruskim stackiem Nemiga i będzie walczyć o reprezentowanie regionu na finałach w Chinach. Pula turnieju wynosi w tym roku 890 tyś $

Jak ktoś chce kibicować Polakom, to będę prowadzić transmisje na twitchu z tego spotkania twitch.tv/bandit_live
  • 3
@Karpaj: No nie pierdziel, że jesteś banditem.
Jedyny polski komentator jak na razie, którego da się słuchać.

Co do samego meczu, to niestety spodziewam się ich przegranej.

Finstack jest moim faworytem w tym roku.
@Kardig: Finstack gra w quali na północną Europę, więc najszybciej spotkają się jak już to w Chinach.
Ja jestem Karpaj, Tomek dzisiaj nie może, ale ja ostatnio częściej u niego streamuje niż u siebie na kanale, czy to od siebie z PC, czy z jego przez teamviewera :P