Wpis z mikrobloga

@qwerciak: Ta farba bardzo łatwo się ściera, możliwe, że @WeArePowerless ma rację. Ja mam swoje prawie 3 lata i trochę farby mi już zeszło i doraźnie uzupełniałem już Angelusem. Dziwne tylko żeby tak szybko zeszła - może zbyt agresywnie pocierałeś wcześniej?
  • Odpowiedz
@ZoNKeR: Ale to jest podeszwa, tam jest guma, to jest brudne nie starte dodam że jak gumką wyciarałem to schodziło lekko a powiedz mi moge je prać w pralce jak ustawie ten tryb na buty?. Nie stanie sie nic?
  • Odpowiedz
@qwerciak: Też kiedyś myślałem, że miałem zabrudzoną podeszwę, a okazalo sie że z moich 95 zeszła farba. Ja swoje wrzucałem do pralki ze 2 razy, ale ponoć Air Maxów nie polecają do pralki. Jeżeli wrzucasz, to nie wiem ile stopni/obrotów ma twój tryb butów, ale ustawiaj jak najniżej możesz. Ja u siebie nastawiam na 30 stopni i 600 obrotów.
  • Odpowiedz
@ZoNKeR: Mam tryb na obuwie + ustawie 30 stopni i z 400 obrotów. A co do tej farby, jak się sprawdza? Nie widać że malowane ? To jest chyba farba do skór ta?
  • Odpowiedz
@qwerciak: Angelus to farba akrylowa, taka sama jak nakladana jest fabrycznie. Zobacz na YT jak wyglada renowacja Angelusem. Z doswiadczenia wydaje mi sie, ze na razie mozesz to sobie odpuścić - teraz widzisz to tylko ty odległości 20cm.
  • Odpowiedz