Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki ktoś wie gdzie w Poznaniu przyjmują do pracy na czarno bądź opierniczają sie z daniem umowy i dłuższy czas robi sie na czarno, ale kase wypłacają?
Chce iść na L4 w mojej obecnej pracy i zarobić sobie drugą wypłate.
Prosze mnie nie osądzać, jestem w ciężkiej sytuacji finansowej i mam komornika na karku. Chce sobie w ten sposób pomóc.

#poznan #praca #szukampracy #januszebiznesu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jak teraz ale kiedyś we wszelkich takich wyspach w galeriach handlowych, czyli jakieś stoisko na korytarzu z epapierosami czy etui do komórek to zatrudniały na czarno na potęgę. Tylko, że możesz mieć problem jak Ci kilka razy do chaty przyjedzie kontrola L4 z ZUSu i Cię nie zastaną.
  • Odpowiedz
Wygląda na to, że jakiś pracownik skarbówki chce zasłużyć sobie na premię świąteczną. Sprytnie, ale nie z nami te numery!
  • Odpowiedz
@taktoto: Poznań to na tyle duże miasto, że szanse takiej wyczaiki są niewielkie. Zresztą nawet jeśli to co? Pracodawca musiałby go do sądu podać i to udowodnić, a przy jego pracy na czarno nie będzie to łatwe. Zresztą żadna firma nie będzie się po sądach wałęsać z powodu jakiegoś pionka.
  • Odpowiedz