Wpis z mikrobloga

mam dzisiaj zły humor a nic tak mi go nie poprawia jak pieczenie, no to upiekłem babeczki:)

standarowy przepis jedynie do ciasta dodałem kakao żeby były brązowiutkie i białeczka żeby rosły mięśnie. W środku każdej jest kostka gorzkiej czekolady która powoduje że po przegryzieniu babeczki smak gorzkiej czekolady łączy się ze słodkim smakiem ciasta. Dla mnie smak 10/10 polecam. Gdyby was interesowało co się stało że jedna jest tak w czekoladzie to jest to efekt moich nieudolnych prób zrobienia polewy z czekolady i mleka:)

Piekę w ramach wychodzenia z przegrywu i zawieszam swoją działaność, pieczenie jest super ale nie mam się z kim tym dzielić() nie chce znowu wciskać w siebie na siłę w siebie albo wyrzucać. Znowu zostałem sam z 20 babeczkami(,)

#gotujzwykopem #pieczzwykopem #pedalskipiecze #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #zalesie #chwalesie #rozowepaski #niebieskiepaski
źródło: comment_09ePtJPv0xZORIiwmKMPnW0ib5KunUYP.jpg
  • 4
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: poletzam gorąco erytrol z kfd. Właśnie dzisiaj zrobiłem sobie kaszke manną z kakao i bitą śmietaną. Niby 1kg 23zł to drogo ale 0kcal, w jedzenii samkuje jak cukier i nie fermentuje w jelitach, jak inne słodziki, nie ma posmaku, nie psuje zębów.Są tańsze na allegro ale wszystkie z chin. KFD jako jedyny znany mi sklep sprzedaje polski, a wszystkie inne niechińskie są z Niemiec po 8€/kg najtaniej i francuskie jeszcze