Wpis z mikrobloga

Podbijam, nowa cena: sprzedam auto (honda civic 1.4pb 2010) żony. Przedwczoraj urodził nam się syn i dwa auta nie będą teraz potrzebne.

Godne polecenia, sprawowało się bardzo dobrze. Auto użytkowane w Niemczech, do obejrzenia w okolicach Koloni.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-civic-1-4-benz-niemcy-prywatne-zadbany-2-komplety-opon-bez-wkladu-fin-ID6BtTqf.html

#otomoto #honda #sprzedam #motoryzacja #samochody #olx #cebuladeals #olx #auto #civic #niemcy #dzieci
  • 17
@goferek: hej, no właśnie próbowałem ustawić lokalizację na Niemcy ale się nie da w formularzu otomoto.

Ustawiłem więc Wrocław bo kiedyś tam studiowałem, no i z Wrocławia to "tylko" 7-8 godzin jazdy po to auto.
@palodisko: Ogólnie to ten UFO design jest bardzo fajny, dużo ciekawszy niż VW czy Ford w tej klasie. No i materiały spoko.

Tylko odpalanie/gaszenie jest bez sensu - trzeba przekręcić kluczyk a potem guzik wcisnąć, gaszenie tylko kluczykiem.
@sokl: czy ciekawszy niewiem, ale ta decha za kierwonica to jest dla mnie hit. Nigdy tego auta w srodku nie widziałem.

No ale z tego co widac to chyba bym polecił kazdemu, motor troche slaby ale zadbana:) Cenowo niewiem jak stoi ale wydaje sie dobra cena:)
@palodisko: Nie tylko fajnie wygląda, funkcjonalnie tez jest bardzo dobrze - wszystko pod ręką. Szkoda tylko, że navi brak.

Generalnie ten design wprowadzili w 2006 i był zdecydowanie najodważniejszy w klasie. W sumie nie zestarzał się jakoś.
@palodisko @Acrivec:

Generalnie cena jest naprawdę niezła jak za stan, rocznik itp ale zainteresowanie prywatnych kupujących jest bardzo małe. Wystawiłem auto tez na niemieckich serwisach no ale myślę przebieg i kolor nie zachęcają.

Za to #januszebiznesu #handlarze dzwonią codziennie z ofertami typu 4-4,5k euro. Przedwczoraj jeden całkiem otwarcie stwierdził, że skręci przebieg i opitoli ją w dwa dni.

Maiłem też jednego zainteresowanego gościa z Bułgarii który chciał dziewczynie kupić jako prezent
@Acrivec: albo ty nie rozumiesz co znaczy ten tag albo niewiem. Gosciu ci oferuje auto nie sklanane niczym poza żoną, w takim stani jakim widac. ty dajesz 21 zł xd cebuladelils. Jak sprzeda handlarzowi to bedziesz mial te same auto za 28 i wtedy se mozesz cebulowac:) 21 zl to dobra cena zebys sprzatal mi mieszkanie przez tydzien.

Widze ze cebularzem trzeba sie urodzic.
Wczoraj szkoda #handlarze jeden przyjechał z Mazur 1100 km i już podpisywaliśmy umowę a mu sie klient na auto rozmyślił. Gościu załamany kompletnie, wyglądał na swierzaka trochę. Wracał na pusto chyba.

Tak czy siak #honda #civic żony wciąż na sprzedaż. Dodałem fotki faktur z naprawami i opon (już spakowane dla tego gościa były...)

#otomoto #sprzedam #olx