Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie jak jakaś państwowa spółka płaci Realowi Madryt 100mln zł żeby zakontraktowali Lewandowskiego. Logo firmy na koszulkach Realu. Słyszycie ten trzask pękających polskich dup, który kruszy skały Rys i #!$%@? fale poza skale Beauforta na Bałtyku? Też słyszę.

No ale to Kubica, złote dziecko, ale wypadek, ale historia na film, #!$%@? jesteś antypolakiem że sie #!$%@?, koterski podobny, to jest taki sport, barierka, ale w gokartach rekord toru, ale to królowa motosportów, ręka sprawna, przecież debilu odbiją te 100mln na kubkach i długopisach XD

Robertowi życzę sukcesów, będę kibicował, oglądał i dobrze, że wrócił.

Ale ta hipokryzja uber fanów formel eins driftujących przez życie na bilecie miesięcznym to jest najzabawniejsza rzecz w historii internetu, a może i nawet tego tagu.

#kubica #wruci #formula1 #f1
  • 15
@szymeg7: Może Lewandowski byłby nawet wart podarowania 100 mln, jak się weźmie pod uwagę takie rzeczy na temat polskich klubów piłkarskich:

We Wrocławiu rachunek za ostatnie dziesięć lat wystawiany Śląskowi osiągnął już rozmiar dziewięciocyfrowy. – Ponad 100 mln zł. A właśnie uchwaliliśmy, że w ciągu najbliższych 3 lat klub dostanie dodatkowe 15 mln – precyzuje radny SLD, Dominik Kłosowski.

W Lechii rządzi co prawda inwestor prywatny, ale miasto finansuje klub poprzez
@szymeg7: oprócz tego, że co ma piernik do wiatraka. To jeśli zaistniałaby taka sytuacja to byłbym w 100% za tak jak jestem teraz. A czemu? Bo WOLĘ #!$%@? ŻEBY PAŃSTWO POLSKIE WSPIERAŁO SWOICH OBYWATELI, KTÓRZY SĄ W STANIE COŚ OSIĄGNĄĆ I PROMOWAĆ NASZ KRAJ NA ŚWIECIE, A NIE PALIĆ MILIARDY NA JAKIEŚ #!$%@? 500+ DLA PATOLI.
Nie pozdrawiam.
@chawking: No ja też i co z tego? Mowa jest o tym że za wspieranie jakiejkolwiek innej jednostki taką ilością siana ludzie by #!$%@? wyszli na ulice protestować.

Oczywiście, że dobrze za nim stanęli i będzie jeździł. Ale śmieszy mnie to narodowe walenie konia w kraju gdzie ludzie narzekali na np. panstwowe leczenie Golloba
@szymeg7: Rozumiem o co ci chodzi, ale proszę nie generalizuj tak. Ale zgodzę się z tobą w jednym. To, co się dzieje teraz na wykopie, te komentarze niektórych krzykaczy są straszne. Totalnie antypolska postawa i kompletne oderwanie od rzeczywistości i tego jak działa świat. To drugie jest w sumie gorsze, bo wychodzi na to, że komuna w Polsce ma się jeszcze całkiem nieźle.