Wpis z mikrobloga

@panzkatowic: Z wycieraczkami nie pomogę ale skoro już spotkałem jednego z dwóch wlascieli tego auto w polsce i jednego ze 100 na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To muszę zapytać. Jak się jeździ? Jak z awaryjności? Kupiłeś jako nowy? Spalanie? Kupiłbys drugi raz? Napisz coś poproszę :)
  • Odpowiedz
  • 1
@YoshiTurboMaster Jeździ się świetnie, silnik 3.8 robi swoje i ma wystarczająco dużo mocy w stosunku do swojego rozmiaru. Z reguły objedziesz nim większość osób ale nie o to w sumie w tym samochodzie chodzi. Komfort - największa zaleta tego samochodu od wyposażenia po prowadzenie samochodu i wybieranie nierówności - po prostu magia. Spalanie też dosyć w porządku, przy normalnej jeździe około 12,5 chociaż jak czasami się spieszę to potrafi i 20
  • Odpowiedz
@panzkatowic: 640 to bardzo niepopularny rozmiar, może dosztukować sobie obie zgodne z zaczepem albo kupić krótsze dedyki. Lepiej dosztukować, masz tam zwykły zaczep typu hak, 640 było w jakim mercu, 40 jest łatwa do dostania
  • Odpowiedz
@panzkatowic: Siema, jak już wspomniałeś o częściach, może wiesz gdzie mogę dostać obudowę lusterka (lewego)? Mam Genesisa Coupe 2014 i kupiłem go już połamaną obudową tego lusterka a całego nie chcę kupować za 500 cebulionów żeby tylko obudowę wymienić.
  • Odpowiedz
  • 1
@lawicko szczerze, nie mam pojęcia. Może jakiś powypadkowy na części. Większość części jest łatwiej ogarnialna w ASO Hyundai w Czechach, też trochę taniej. Chociaż w sumie nie wiem jak z wersją coupe.
  • Odpowiedz