Wpis z mikrobloga

Mirki myślicie warto się zamieniać za mojego #e46 330i angola? Zawsze chciałem #e36 a tu taki drift package że połowa wartości auta :D

Wygląda na zadbany, koleś wysyła filmiki i na jego story widuje że dość ładnie się zbiera, jedyne zmartwienie to rdza bo progi do wymiany. Pytanie jak bardzi w e36 można rzeźbić pod tym względem.

https://www.olx.pl/oferta/bmw-e36-2-8-gwint-hydro-CID5-IDxmwZ8.html#5d250cfacc

Co myślicie?

Dzieki @Tarzan_boj

#bmw #samochody #kupautozmikro #touringmasterrace
sorek - Mirki myślicie warto się zamieniać za mojego #e46 330i angola? Zawsze chciałe...

źródło: comment_cIj5lQmPCLFTaZ9NmIzYUU3uZrqGNAgu.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@sorek: według mnie średni deal, bo kto chce kupować turasa do driftu XD
mozesz mieć problemy z odsprzedażą tak samo jak z tym twoim e46 (pomijając fakt ze ogólnie rynek e46 jest teraz #!$%@? zdechły, swojej nie mogę sprzedać za #!$%@? mimo dobrej ceny, stanu i wyposażenia XD)
zeby to była w miarę sensowna lokata kapitału to musiałbyś zrobić od razu tę rdzę, jak nie ma na tym aucie od #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorek: szukasz zdrowej budy to nie patrz na gruza takiego jakiego pokazujesz. Gleba, zrolowane nadkola, jedna zima i ruda będzie wszędzie. Szukaj serii, do 15k ogarniesz coś fajnego z ori mpakiem itp. Auto Bawaria ma też fajne E36 w cabrio ale chyba 25k - to już twój wybór :D
  • Odpowiedz