Wpis z mikrobloga

@Azulana: dasz radę, też miałam takie myśli i nie zliczę ile razy #!$%@?łam na swoją pracę a jednak skończyłam z 5 na dyplomie xD
  • Odpowiedz
@Azulana: no to co?? a do kiedy masz termin? ja też zaczęłam pisanie po skończeniu studiów plus wzięłam sobie ciężki temat, o którym nawet niewiele wiedział mój promotor xD dasz radę serioooo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azulana: dasz radę, też myślałam że mi nie pójdzie, w ostatni dzień wysłałam promotorowi (ostateczny w sumie bo inaczej by było powtarzanie przedmiotu/semestru). Jaki temat? Z czym masz problem? Może coś się uda zaradzić :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Azulana: o, napisałaś komentarz wtedy kiedy ja xD to ja mam tak samo z licencjatem: ostatni kontakt z promotorem w lutym, skreślona z listy i elo xd a chciałabym jednak skończyć
  • Odpowiedz
@Azulana: Pocieszę Cie, gdy pisałem swoją magisterkę, też było ciężko. Najpierw rok przed obroną trzeba było złożyć karty w dziekanacie, w mojej głowie myśl eee to jeszcze w .uj czasu. Minęły wakacje e od listopada się zabieram, przynajmniej za gromadzenie materiałów. Odkładałem to tak z miesiąca w miesiąc, bo były inne ważniejsze rzeczy, a to dopiero za kilka miesięcy. Jedynie miałem zrobione badania, bo ich terminy wyznaczył mi promotor, a
  • Odpowiedz
@Azulana: jakbyś potrzebowała dostępu do stron z badaniami albo artykułami naukowymi typu researchgate czy ncbi albo do naukowych książek to mogę pomóc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azulana: to już coś masz zaczęte, nie jest źle. A robiłaś sobie taki kompletną przerwę od tego? Tzn - że pozwoliłaś sobie nie przejmować się magisterką przez pewien czas, czy masz tak, że ciąąągle o tym myślisz/masz z tyłu głowy?

Jak będziesz potrzebowała pomocy - śmiało pisz.
  • Odpowiedz