Wpis z mikrobloga

@lubiemakaron: Jeśli będziecie każdego nowego traktować że to Polak to masakra. Jestem nowy tak jak napisałem a jeśli chodzi o Polaczka to gościa nie trawie. Nie obrażaj mnie heheh
  • Odpowiedz
@W8inG4DeatH: Jestem nowy i poprsostu wrzuciłem # takie jak były w głównym temacie. Jeśli zrobiłem coś źle to przepraszam.
Ale wypraszam sobie kojarzenie mnie z Polaczkiem i jego znajomymi bo mam na nich w------e.
  • Odpowiedz
@wojo1999: Nie masz za co przepraszać. Prawdę można taić, ale jak już wyjdzie na jaw, to nic nie zrobisz. Taka jej siła. Przyznaj po prostu, że Twoja matka to k..wa i ci wstyd, ale nic na to nie możesz poradzić, to może odzyskasz część godności i szacunku w internecie, bo z oszustami to nikt nie dyskutuje.
  • Odpowiedz
@W8inG4DeatH: ale teraz objął sprytną taktykę bystrzak, wypiera się, że nie jest Polakiem i prosi żeby go z nim kojarzyć, ale tak po prostu jako zielonka znalazł profil na roksie i przyszedł dać trop na wykop, bystry to on po mamie widać jest bo tata pewnie nieznany, ale na pewno też niezbyt inteligentny
  • Odpowiedz
@W8inG4DeatH: Ja to was nie rozumie - jak nie pracuje skoro twierdzicie że jest w Rzeszowie, Kaliszu i może w Jarosławiu????? Czyli powinna mu teraz kupić 3 pary GUCCCCI na mikołaja hehehehehe.
  • Odpowiedz