Wpis z mikrobloga

@wojo1999: a co się niby kupy nie trzyma ? Najpierw skasowałeś konto na roksie pisano, że przyznajesz rację tym samym, więc ogłoszenie wróciło tylko telefon wyłączony. Na pewno Beata obsługuje stałych klientów bo z czegoś trzeba żyć. Z tym jarosławiem znów pojechałeś po bandzie. Daj spokój Polak, wstydu oszczędź, każdy wie jaka prawda, a 12, 13 latkowie łykną wszystko jak pelikany, chcesz odwrócić uwagę od Beaty, to tylko jakaś nowa
  • Odpowiedz
@lubiemakaron: Ja nie mam zamiaru rżnąć głupa. Po prostu pisze co myślę. To chyba jeszcze nie jest zabronione. Nie staram się Ciebie do moich przekonać. Pisze co mi nie pasuje w tym wszystkim. Naprawdę szkoda, że traktujecie wszystkich nowych w temacie jako Polaka. Czyli co mam rozumieć , że każdy kto cos napisze w temacie nie po Waszej myśli jest kimś od Polaka? Trochę to słabe...…
  • Odpowiedz
@piorunek: no laska w miarę podobna po rysach twarzy. Moim zdaniem gdyby ona teraz pracowała to miałaby zupełnie zmieniony wygląd - krótsze włosy, włosy pospoplite dlatego pomyślałem, że to może być ona. Ja naprawdę nie mam zamiaru kogokolwiek bronić tylko po prostu cos mi nie pasuje w tym wszystkim. Tylko nie rozumię agresji w tym temacie..... Tak samo tak jak napisałem wyżej myslenie, że każdy nowy który nie potwierdza waszego
  • Odpowiedz
@lubiemakaron: ale jaka sytuacja?? z czego ja chce wyjść???kogo ja tłumaczę ???
Ja nikogo nie tłumaczę ani nie bronie a tym bardziej nie przekonuje do swoich racji w przeciwieństwie do Ciebie.
Ja do Ciebie też nic nie mam. Każdy ma swój rozum i będzie te cała sytuację interpretował w swój sposób. A błędem jest przekonywanie kogoś i ja nie mam zamiaru tego robić … Po prostu piszę co mi się
  • Odpowiedz
@wojo1999: Poszukaj trochę głębiej w sieci o karierze kobiety, którą wstawiłeś. Od prawie 3 lat ma tą samą fryzurę i ten sam kolor włosów. Szakira\Beatris zmieniała w tym czasie kilka razy (kolor i fryzurę). Zupełnie jak matka Polka.
  • Odpowiedz
@piorunek: Spoko nie popatrzyłem. A skąd wiesz że matka Polaka zmieniała tak często włosy i fryzurę? Rozumiem że ta laska z Rosky tak zmieniała a skąd wiesz że tak samo robiła jego matka?
  • Odpowiedz