Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki spod tagów: #prawo #allegro
Zawolam również @allegro_pl

Pracownik sklepu wynosi towar z ekspozycji / witryny. Udało mi się namierzyć konto z którego sprzedaje to wszystko potem na allegro właśnie. Czy na podstawie moich domysłów co do właściela konta(wiele poszlak ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) mogę wnieść sprawę na policję, która to sprawdzi? Allegro udostępni dane właściela konta złodzieja dla organów ścigania? Jak rozegrać taką sprawę, aby udowodnić pracownikowi kradzież i sprzedawanie tego na allegro? Mam porobione screeny aukcji, opinii konta dotyczących sprzedaży innych skradzionych zabawek.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Zgłoś na policję, podaj wszystkie informacje, jakie zgromadziłeś/łaś (nr aukcji, szczegóły dot. tego rzekomego wynoszenia towarów itp.) Jak policjmajstry nadadzą biegu sprawie, to się już z Allegro skontaktują sami, jak będą coś potrzebowali. A jak sprawa się potwierdzi, to będziesz mógł/mogła spać snem człowieka sprawiedliwego, że jedna złodziejska ku&wa dostała przez Ciebie po łapach.
@potegaklamstwa: już kiedyś tak było, no ale mniejsza. Poza tym sklep jest ubezpieczony na bank. W ogóle powiedz mi skąd takie #!$%@? społeczniactwo że Cię interesują takie rzeczy co nie powinny i co takimi ludźmi jak ty kieruje że pchają swoją parówiastą mordę w nie ich sprawy? Nadal prawdziwy fakt że polaczek to pierwsze co to cię zaraz #!$%@?. A za tego "frajera" byłbyś #!$%@? do mordy do spodu, nie pozdrawiam.
@TestoDepot: brak reakcji oznacza przyzwolenie a ty sobie chopie dalej szukaj wymówek i usprawiedliwień do złodziejstwa. ty mi wmawiaj a ja tobie kto jest gorszy a kto mądrzejszy, ale to ja dbam o cudze jak o swoje kiedy ty odwracasz wzrok, ja bronie tych ktorzy potrzebują pomocy kiedy ty odwracasz wzrok, ja jestem za harmonią i ładem a ty za płonącym burdelem na kółkach. małe polaczkowstwo to własnie takie menty jak
@potegaklamstwa: strażnik teksasu się znalazł #!$%@? XD. Nie mam nic przeciwko ciężkiej pracy i ładowi, mam natomiast przeciwko takim właśnie strażnikom teksasu którzy pchają się tam gdzie ich nie potrzeba i w nie ich biznes. Nie usprawiedliwiam niczego, ale poszkodowany jak będzie chciał zgłosić to zgłosi, a nikt nie musi z siebie robić rozjebusa.