Wpis z mikrobloga

Mam problem z życiem bo kompletnie sobie z nim nie radze jestem jak dziecko, a rodzina nie traktuje mnie poważnie, mówią że zachowuje się jak dzieciak, nic nie osiągnę i nie mam po co się wyprowadzać bo tu gdzie jestem jest lepiej..
27 lat #!$%@? i mi się żyć nie chce, 0 umiejętności
- jestem tępy z angielskiego bo nie potrafie przejść na poziom b1
-Próbowałem to słynne #programowanie ale jestem najwidoczniej za tępy w dodatku z matmy byłem debilem(nie tylko z niej)
-Nie mam i nie miałem nigdy dziewczyny, jestem brzydki więc nawet nie myśle o związku dałem sobie spokój krótko mowiąc, a jak sobie pomyśle że loszki się ruchają od 15 roku życia to ja #!$%@?, a ja taki prawiczek #!$%@? z brzydkim ryjem to już wgl nie mam szans na normalny związek
Dajcie jakieś zawody( poza prostytucją bo nie bede mieć klientów ani seks telefonów), które da się ogarnąć bez studiów (na studia nie poszedłem bo nie mam pieniędzy)
Jestem skończony ogólnie więc złapie się wszystkiego aby zarabiać w przyszłości chociaż te 7k
#problem #praca #problemypierwszegoswiata #zycie #przegryw #feels #sytuacjazyciowa #programowanie #zwiazki
  • 10
  • Odpowiedz
@fgfdgdfg sam sobie to robisz. Pewnie cały dzień siedzisz i grasz na kompie. Jak chcesz to zmienić to albo za granicę do pracy gdzie proponują mieszkanie to nauczysz się trochę życia. W pracy rób robotę, a nie się #!$%@?. Zarabiaj kasę. Ucz się języka, próbuj wymysleć gdzie chciałbyś pracować, jest wiele rzeczy które można robić bez wykształcenia.
  • Odpowiedz
(na studia nie poszedłem bo nie mam pieniędzy)


@fgfdgdfg: a kto Ci kazał iść na płatne? I tak mieszkasz z rodzicami, więc wyszłoby na to samo. No chyba, że jesteś z zadupia i jako koszty liczymy dojazdy albo akademik, ale to jest kilka stów miesięcznie+słoiki z domu co tydzień, a do gównoroboty na weekendy nikt nie broniłby Ci iść. Ogólnie miałem poklepać po plecach, ale widzę, że jednak szukasz łatwych
  • Odpowiedz