Wpis z mikrobloga

Jak poprawić pamięć?
Po licznych latach z #narkotykizawszespoko + depresja mam duże problemy z pamięcią. Czy da radę jakoś to poprawic? Chociaż żebym pamiętał co robiłem w piątek tydzień temu.. Aktualnie jestem na etapie, że nie pamiętam co jadłem wczoraj na śniadanie ))¯_(ツ)_/¯
Najlepiej jakieś zioła czy coś, jestem zwolennikiem medycyny naturalnej.
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #medycyna #medycynanaturalna
  • 16
@Pndpkf nie palę od lipca, od lutego zero dragów (nie licząc jednej mini urodzinowej kreski, naprawdę malutkiej i dwóch też małych okazyjnych). Okazyjnie piję alkohol (powiedzmy że 1-2 w miesiąc jestem pijany albo wcale) i palę papierosy. Rzuciłem to wszystko bo paranoja mocno itd. ale zostawiło to trwałe ślady i pewnie nie jestem w stanie już nic z tym zrobić
@cowboysfromhell: ay, no to nie wiem. chciałem stawiać na trawę, bo u mnie np jedno wiadro potrafi spowodować problemy z pamięcią na kolejne 3 dni, dlatego już teraz w ogóle nie palę. pewnie jakbym to robił intensywnie przez dajmy na to miesiąc to i by zostało na 3 miesiące czy coś, no ale z tego co mówisz, to chyba coś innego. ewentualnie jakieś tabsy na pamięć czy coś, istnieją takie rzeczy.