Wpis z mikrobloga

@Bogdan23: Jest ok. Zakapslowała mi już kilkadziesiąt warek bez uszkodzenia butelki czy nieszczelności. Może to nie GrifoHD, ale chociaż poręczna. Ale używam tylko do butelek z niskim kołnierzem.
@Bogdan23: szczerze mówiąc gdybym teraz miał kompletować zestaw to bez zastanowienia kupiłbym grifo hd, pamiętam jak dziś butelkowanie pierwszej warki gretą i tą nienawiść w oczach różowego kiedy pomagała mi sprzątać kawałki szkła i rozlanego piwa z blatu i całej podłogi w kuchni ()
@Bogdan23: Ewentualnie możesz pomyśleć nad Reginą. Bawiłem się nią w sklepie i była bardzo fajna. Czasem można na allegro wyrwać uzywane grifo HD za mniej niż 100 zł
@cocamide: @Gronie: @red7000: @KHOT:

Kupiłem GrifoHD i mam problem, bo bardzo ciężko mi się kapsluje butelki. Jak zrobię za lekko, to butelka wychodzi z "grzybka" gładko, ale widać, że nie jest dociśnięte do końca. A jak zrobię mocno, to kapsel jest zaciśnięty dobrze, ale butelka mi się blokuje w tym "grzybku". Posmarowałem smarem od środka i nic nie dało, tak samo trzyma. Kwestia "rozruszania" ? Na razie dwie