Wpis z mikrobloga

Kupowanie biletów na tego samego wykonawcę wygląda w #praga jak po lewej u góry, w #warszawa jak po prawej (poniżej strony od razu są pola do płatności, nie ma wcześniej żadnego wyboru, więc kupuje się w ciemno).

No i z prawą stroną mam "mały" problem.

Mam 2m wzrostu i gdyby miejsce okazało się być gdzieś w środku, to pewnie nie będę miał miejsca na nogi.

Mało tego, gdyby za mną usiadła dziewczyna powiedzmy 1,65m wzrostu, to czułaby się tak, jakby przede mną usiadł facet mierzący 2,35m, czyli mocno średnio, mówiąc delikatnie, szanujmy się. Więc miejsce muszę sobie wybrać.

Tak więc chociaż odległość mam do obydwu miast podobną i chociaż bilety są droższe, witaj Prago! A Warszawę to bym odwiedził, bo nie byłem odkąd postawiono słynne schody i inne nowości.

Ale ja tu gadu gadu, a Bill Burr ma tournée po Europie!

#billburr #standup #rozrywka

Odwiedzi także m.in. #niemcy #wegry oraz kraje bałtyckie: http://billburr.com/events/

Daty występów ogłosił dzisiaj a z tego co widzę, bilety w Pradze już prawie wyprzedane, więc warto się pospieszyć, jakby komuś zależało.

A gdyby ktoś wybierał się na występ do Pragi ze #slask, to moglibyśmy się zgadać, proszę wtedy o PW.

Pobierz Mordeusz - Kupowanie biletów na tego samego wykonawcę wygląda w #praga jak po lewej u...
źródło: comment_SicPgaYJ1zKN3n9iQeKqFGm80ZuPEFx9.jpg
  • 10