Wpis z mikrobloga

  • 2
@poziomek90: jprdl, nasi rodzice w tym wieku to już czasami i dwójkę mieli, a teraz jak panna poniżej lvl25 ma dziecko to koniec świata ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@jazdunia Nasi rodzice rzadko kiedy byli samotnymi matkami. Dzieci w młodym wieku tak ale to były zazwyczaj juz małżeństwa.
  • Odpowiedz
  • 1
@poziomek90 Człowieku, nigdy nikogo nie poznasz na tyle by mieć 100% gwarancji, że nie zachowa się jak świnia. Ba- domniemam, że tak jak większość ludzi, czasem sam siebie zaskoczysz swoim zachowaniem. Nic więc dziwnego, że można zostać porzuconym.


@kiszczak Skąd założenie, że to ja facet zostawił? Może ona go zostawiła? Albo ojciec dziecka nawet nie wie o jego istnieniu?
  • Odpowiedz
@Variv To było kontrzałożenie. Skoro OP stwierdził, że z pewnością jest głupia ja mogłem stwierdzić cokolwiek. Takie samo prawdopodobieństwo trafienia. A nawet i większe, bo bardziej prawdopodobnym jest, że była w nieudanym związku, a nie dała się wybolcować komuś przypadkowemu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@poziomek90: ja #!$%@? ale dzban xDDD aż tak jej opis uraził twoje uczucia że postanowiłeś podzielić się nim z nami? A kim ty jesteś że uzurpujesz sobie prawo do ocenania innych? Może powinna jeszcze burkę założyć?
  • Odpowiedz
jprdl, nasi rodzice w tym wieku to już czasami i dwójkę mieli, a teraz jak panna poniżej lvl25 ma dziecko to koniec świata ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@jazdunia: jak nasi rodzice byli w naszym wieku to rozwody były w tej samej kategorii co homoseksualizm i in vitro, czyli "na zachodzie tak robio ale nie w katolickim kraju". Miałem chyba dobre 10 lat, kiedy się dowiedziałem, że
  • Odpowiedz
@janusz_pawlacz_91 wysyp musi też być mężczyzn z dziećmi na bokach. To już jest okej? Oni już nie są glupi? Obrotni może? Zresztą rozumiem, ze jak jakas dziewczyna z nieważne jakich powodów została samotną matką, to musi nią być do końca życia? Uważasz, że takiej osobie nie zależy na związku czy miłości partnera, tylko zawsze szuka "betabankomatu"?
  • Odpowiedz