Wpis z mikrobloga

@poziomek90: niektorzy ludzie sa w stanie to zrobic. To nie jest kwestia lubienia badz nie, niektorym to nie przeszkadza. Nikt nie moze zabronic tej lasce zalozenia konta. Tak samo jak nikt nie moze zabronic zalozenia konta facetowi, ktory ma 159 wzrostu albo kobiecie, ktora jest smiertelnie chora albo komus, kto jezdzi na wozku. Ludzie poznaja sie teraz w internecie. Kiedys kobiety z dziecmi tez mialy szanse znalezc nowych partnerow, ktorzy brali
@poziomek90: porownaj sobie moje opisane rzeczy, ktorych nie mozna zabronic ludziom, a twoje. Ja pisze, ze nie mozna zabronic ludziom szukania milosci, a ty ze wam smiania sie z tego. Czego? Bledow zyciowych mlodej osoby? Jej wpadki? Zapewne idzie za ta sytuacja wiele bolesnych chwil dla tej dziewczyny. Nie usunela ciazy, nie wypiera sie dziecka, nie zostawia go na wychowanie swoim rodzicom. Laska popelnila blad i bierze odpowiedzialnosc na klate. Nie
@poziomek90: znowu, podajesz zly przyklady. Posiadanie dziecka, a morderstwo to nie taki sam kaliber czynu. Co ty, ja ci wyjasniam wszystko, a ty odpowiadasz mi jednym pytaniem i to nietrafione porownanie do tego. Morderca niszczy zycie innym ludziom, zabiera istnienie z tego swiata. A ona zaszla w ciaze. Nie masz w tej konwersacji odpowiednich argumentow. Ja swoje zdanie wyrazilam. Ciao
nasi rodzice w tym wieku to już czasami i dwójkę mieli, a teraz jak panna poniżej lvl25 ma dziecko to koniec świata ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@jazdunia: z drugiej strony piszesz o dwójce rodziców, a ona jest sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jazdunia: a w średniowieczu ludzie umierali na gangrenę i za mąż wydawano 12latki jakoś nie widzę żebyś postulowała powrót tego. Argument "za moich czasów" jest kompletnie z dupy bo to, że kiedyś było inaczej nie znaczy, że było lepiej.
Poza tym jak sama mówisz nasi rodzice więc dwójka najwyraźniej zdecydowanych ludzi a nie nastoletnia dziewczyna.
No i na koniec wisienka na torcie - o ile tutaj często się śmieje z młodych