Wpis z mikrobloga

@Takeshi_Kovacs: Jakbym Ci ziomuś wyjaśnił moją teorie na temat różnicy między debilem z gatunku vulgaris (którego można spotkać w każdym parku) a debilem #!$%@?, to zapragnąłbyś zostać jak najszybciej zostać jednym z tych #!$%@?.
Jeśli moja teoria znajduje się w pobliżu spectrum Twoich zainteresowań, zapraszam do mojego pierwszego posta na wykopie :D
@Takeshi_Kovacs: I proszę o komentarz, bo jeśli naprawdę nie jesteś tak #!$%@? jak ja, to myślę że wykminisz jakichś debili #!$%@? podwójnie i zarezerwujesz tę kategorię tylko dla siebie :)
A ja będę zbierał #!$%@? w dupie, żeby znowu doznać zaszczytu bycia debilem najwyższej kategorii.
@Takeshi_Kovacs: I to jest właśnie Rękawica, którą chętnie #!$%@?ę sobie na ryj. Nawet jeśli różnimy się światopoglądem, nic to dla mnie nie zmienia, i jesteś moim Najlepszym Przyjacielem w Internecie.
Pamiętaj o mnie, i wiedz, że moja pamięć nigdy nie będzie wolna od tego, co tu się właśnie #!$%@?ło.
@Takeshi_Kovacs: Drogi Mój Najlepszy Przyjacielu z Internetu, ja wiem, że jest późno, ale właśnie obudził mnie piękny (mam nadzieje, że również w jakimś stopniu proroczy) sen.
Zanim jednak Ci ten sen opowiem pragnę, ąbyś wybaczył mi, że podczas naszej ostatniej rozmowy zapomniałem życzyć Dobrej Nocy Tobie i wszystkim, do których kiedykolwiek żywiłeś jakieś pozytywne uczucia i mam nadzieję, że słodko teraz sobie śpisz, aby mieć trzeźwy umysł, umysł przygotowany na grubość
@Takeshi_Kovacs: Ah, a teraz już rozumiem nawet czym jest discord. Nigdy wcześniej o tym nie słyszałem, bo mało gram, a większość rzeczy, którymi żyję znajduje się zdecydowanie poza granicami Sieci. Ja to sobie wiesz, do niedawna, po prostu przeglądałem ten cały Internet, a jak coś piszę, to na FB i do ludzi, których znam z życia, także z zaproszenia raczej nie skorzystam. Zostańmy tutaj.