Wpis z mikrobloga

@nint: jestem właśnie w hotelu z Brytyjczykami.. Ci to dopiero maja problem. Co drugie dziewczę ma mega grube kości. I tak na śniadanie jajo, kiełba z grilla do tego fasola i nawalone bekonu. Żeby tego było mało pół litra coli do tego. I co z tego, ze bufet jest dłuższy niż ona szersza i wszystkiego pełno od sałatek po sery i wędliny, ale masę trzeba trzymać nawet na wakacjach.
  • Odpowiedz
@nint: Otyłość zabija otyłych. Broń zabija tylko posiadaczy broni? #fucklogic
No, #!$%@?, ciekawe więc czemu dlaczego protestują przeciwko broni a nie otyłości. Może fakt, że nikt grubasami nie strzela po stołówkach w szkołach.
  • Odpowiedz
jestem właśnie w hotelu z Brytyjczykami


@poznanskijanusz: a ja byłem na wakacjach z p0lakami. Ci to mają problem. Co druga p0lka ma kwadratowe opasłe dupsko. Żrą jajecznice z kiełbasą na smalcu, do tego smarują chleb jakimiś tłuszczami trans, herbata z 10 łyżeczkami cukru, a po wszystkim tradycyjny polski pączek 1000kcal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dumdeedum: jprdl, koleś z którego konta jest ten film ma głównie "flat earth" I "chemitrails" wrzucone. Do tego tej fragment American Dad jest podpisany przez jakieś youngCons.com ....
Konserwy cytują film nabijający się z konserw.....

Prawaki to jednak stan umysłu.
  • Odpowiedz
@nint: zakupy w Primark w Londynie.
Na ciuchach duża naklejka ULEPSZONA ROZMIARÓWKA.
Okazuje się, że specjalnie dla lepszego ego grubasów rozmiarowi S przypisali europejskie 38-40 (nasza M) i analogicznie z resztą (powstało XXS, znikło maksymalne XXL).
Więc możesz tyć nie zmieniając rozmiaru ubrań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz