Wpis z mikrobloga

@RT_NR: Ważna, ale nie mam siły o tym na razie myśleć... Nie siedziałam tu wczoraj długo, bo jestem na wyjeździe :P

To ile właściwie masz lat, jeśli mogę spytać?

Niee, o prawie nie. Może o filologii angielskiej, ale stwierdziłam, że może być ciężko i właściwie każdy teraz zna język.... I na dzień dzisiejszy stanęło na polonistyce -.-''
  • Odpowiedz
@Nika_94_:

Też jestem z 94. ;) 18 już mam jakby co. ;)

A wschodnie języki Cię nie interesowały? Albo jakieś inne, nieco bardziej egzotyczne? :) Tłumacz ofert pracy może mieć niezwykle
  • Odpowiedz
@RT_NR: Nie, nie myślałam. O prawie tym bardziej. Poza tym chcę studiować u siebie ;)

I koniec na dziś o studiach... -.-''

Idę spać, bo trzeba rano wstać.... :)
  • Odpowiedz
@Nika_94_:

Nie, to nie jest ironia. :P Być byłem i to nie raz, chociaż większość razy przejazdem. :P

Ale co do tego studiowania, to zastanów się nad Krakowem. :P Przynajmniej większa szansa, że jakąś wykopowiczkę w końcu poznam. :P
  • Odpowiedz
@RT_NR: haha, śmiesznie :P

Myślę jednak, że zostanę tu bliżej, bo myślę o mieszkaniu samej itd... I właśnie tu :P

haha, a znasz osobiście kogoś stąd? :)
  • Odpowiedz
@Nika_94_:

Nie ciągnie Cię do większego miasta? :P Tarnów mały nie jest, no ale w porównaniu z Krakowem, jest różnica całkiem spora. :P

Osobiście znam z okolic Tarnowa.

Natomiast na mikroblogu, udziela się, najbardziej uwielbiana przez tutejsze grono samców wykopowiczka o nicku kicioch, która jest z Tarnowa. :P
  • Odpowiedz