Wpis z mikrobloga

@Nika_94_:

Moje znajome z tego samego rocznika (podejrzewam, że stąd pochodzi ta cyfra z twego nicku), były fanatyczkami tego zespołu w czasach gimbazy. Po prostu jestem zdziwiony, że to nie była jednak tak krótkotrwała moda jak widać. :P
@RT_NR: Jak ja byłam gimbusem, to ich nie słuchałam praktycznie... O.o A ich muzykę cenię i nie jestem jedną z fanek typu: "Kocham MUSE znam tylko SBH, a znam ich ze Zmierzchu".... :)
@Nika_94_:

Dobra, nie miałem Cię zamiaru obrazić jakby co, więc nie odbieraj tego w ten sposób. :>

W każdym razie witam na mikroblogu, mam nadzieję, że będziesz pojawiać się tutaj częściej, bo mało jest tutaj samic w tym wieku. :< :P
@RT_NR: A nie, niee.. nic z tych rzeczy : > Nie spinam się o byle co i nie odebrałam tego w ten sposób ;)

Jak miło =) Właśnie powoli się wdrażam, bo stosunkowo od niedawna mam konto, ale nie udzielałam się na początku ;)
@Nika_94_:

Właśnie widzę, nie mniej wypadałoby to zmienić. ;)

Nie mniej uważaj, opowieści o bordowych jako o "nołlajfach" i samotnych-napalonych samcach znikąd się nie wzięły, więc nie zdziw się jak za niedługo, uzbierasz sobie grupę wielbicieli (nie jedna dziewczyna na mikroblogu jest już na to skazana :P). ;)
@Nika_94_:

Wy kobiety lubicie sobie dużo rzeczy wmawiać. A to, że jestem gruba, a to, że brzydka itp. itd. Podejrzewam, że facetów nic chyba bardziej nie irytuje u kobiet, niż właśnie ta cecha. :P

LO czy technikum? :>
@Nika_94_:

Czyli czytając wypowiedzi innych mikroblogowych samic, zaczniesz łapać nerwa, bo całkiem urodziwe dziewczyny tu siedzą, a wmawiają mi, że są brzydkie. :P

O, no to całkiem ładnie. Podejrzewam również, że klasa humanistyczna. Dobrze trafiłem? :P Co po LO, gdzie chcesz iść i na co? ;)
@RT_NR: Wtedy komentuję w myślach i powstrzymuję się od tej czynności tu, bo jeszcze by na mnie naskoczono :D

A zgadza się ;) Niee.. proszę, nie mogę przestać myśleć o studiach -.-'' ten temat tak mnie męczy...

Chyba polonistyka... nie wiem, czy nie chcę się pchać do.. oświaty O.o