Wpis z mikrobloga

Tak jak szanuje typa od tych wywiadów, tak ten został #!$%@? do cna. Gry są złe i #!$%@?, nikt się nie zastanowił dlaczego ludzie uciekają ze świata realnego do grania i co zrobić aby takich person było jak najmniej. #!$%@? mnie to o tyle bardziej, że problem przeżywałem również, ale granie było skutkiem tego co się działo w realu, nie przyczyną. A że błędy tej ucieczki naprawiam po dziś dzień to już inna bajka.

Czy są osoby uzależnione od gier niebędące jednocześnie DDA, niegnębione wcześniej w szkole za jakąkolwiek inność, wiodące normalnie normickie życie ze zwyczajnie normickimi rodzinami? Zapraszam do dyskusji.

#przegryw #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #wygryw #rozwojosobistyznormikami
  • 31
@KotStanislaw: Też byłem odmieńcem xd Odkąd zacząłem szerzej niż typowe normictwo tańce w większości w parze (salsa & bachata here) wyszedłem na prostą - ale to kwestia tego że trafiłem na niepatologiczne środowisko przy którym nie musiałem nikogo udawać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Nxtp: jezu, obejrze w domu, ale to co mnie najbardziej #!$%@? to teksty "nawet na chwilę oderwać się nie możesz od tej gry" - no nie moge kuźwa, jeśli akurat się biję i jak TERAZ W TEJ CHWILI przerwe, to zgine, a włożyłem w postać trochę pracy. Nieważne, że w kilkanaście minut mógłbym spokojnie wrócić do bezpiecznej lokacji i zrobić to, co ktoś chciał.
o zrobić aby takich person było jak najmniej. #!$%@? mnie to o tyle bardziej, że problem przeżywałem również, ale granie było skutkiem tego co się działo w realu, nie przyczyną. A że błędy tej ucieczki naprawiam po dziś dzień to już inna bajka.


@Nxtp: widze syndrom obronny sie spierdoxom wlacza. jak mozna ich gierki szkalowac xD