Wpis z mikrobloga

@fosse: najlepszy prezent jaki w życiu dostałem to był trymer, bo akurat miałem golarkę, ale chciałem mieć mały zarost, tylko trzeba pamietać przy wybieraniu trymera, że ma być jak najmniejsza długość włosa do golenia, bo jak się kupi trymer co goli od 0,5mm to u wielu facetów słabo to wygląda, lepiej kupić te 0,3mm czy coś takiego.

Drugi najlepszy prezent to zegarek, chodziłem z nim ponad 10 lat, ale trzeba wiedzieć
@fosse: Zapytaj go po prostu, co chciałby dostać w prezencie. Do świąt pewnie zapomni, że taka rozmowa w ogóle była i i tak będzie mile zaskoczony, a nawet, jak będzie pamiętał, to i tak się ucieszy.
Najlepiej wspominam książki…

Drugi najlepszy prezent to zegarek

@Teec: …a najgorzej zegarek. Bardziej chyba z powodu tego, że na pewno trochę kosztował, a ubrałem go może ze dwa razy, bo zupełnie nie leżał mi
@fosse: Puzzle z obrazem pana Różalskiego, wielki mech z czerwoną gwiazdą, która przedzierał się przez las w stronę pracujących na polu Poloków (1920+).

Rok temu książki pana Niemca o lesie i zwierzątkach (niewadno wyszła jeszcze Instrukcja Obsługi Lasu). Do tego Lego typu wielkie głowy, z Potterem (w zestawie Hedwiga) xD

Ogółem prezenty do 150 złotych, ale takie... no w 100% pokrywające się z moją dziecinną duszą