Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam z dziewczyną od tego roku, znamy się 5, jesteśmy razem od 4. Uprawiamy dwa/trzy razy na miesiąc petting, z seksem wstrzymujemy się z racji studiów (studiujemy bardzo dobre kierunki) Powód jest jeden: nie chcemy niespodzianki. Oboje mamy 23 lata.

Ostatnio podczas przytulania i małym winku, dziewczyna zasugerowała mi ,,żebym w nią wszedł,, - cóż spanikowałem i poszedłem spać. Dwa lata temu ustalaliśmy zupełnie coś innego. W każdym razie czasami teraz żartuje, że teraz to przegrywa już na całe życie.... Albo dziewica. W każdym razie ostatnio dziewczyna wyraźnie oburzona powiedziała dziwnym tonem: że czas się z tym pogodzić.... Po prostu nie wiedziałem co powiedzieć, więc wyszedłem z mieszkania pod pretekstem pójścia do sklepu. Wróciłem dwie godziny później... I od tego czasu wielkie ciche dni choć ona ciągle dopytuje oco mi chodzi. Doradzcie co robić, bo za trzy dni jedziemy na tydzień do rodziców rozowej

#seks #zwiazki #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 53
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

Czekaj. W wieku 23 lat nie umiecie się zabezpieczyć?
Same tabletki są skuteczne, a jak do tego dodasz prezerwatywy to już naprawdę na luzie...

Albo to bait albo idź do seksuologa, bo taka obawa przed ciążą w XXI wieku gdzie możesz użyć kilku metod na raz nie jest zdrowa czy normalna.
  • Odpowiedz
Masz 23 lata i nie słyszałeś o prezerwatywach i tabletkach antykoncepcyjnych?


@SIX_PATHS_OF_PAIN: Mamy rok 2018, wypada nie szerzyć już szkodliwych mitów że antykoncepcja daje 100% pewności, bo potem jakaś para w końcu jest zaskoczona i panika. Było już niejedno takie wyznanie na anonimowych. Seks z antykoncepcją zawsze stwarza możliwość poczęcia - minimalną, ale jednak. Edukacja ludzie!
  • Odpowiedz