Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu w Irlandii adwokat (kobieta!) wybroniła 27-latka, który zgwałcił nastolatkę. Jako argument kobieta podała to, że dziewczyna miała na sobie koronkową bieliznę.

Przypominam. Żadna bielizna czy jej brak nie oznacza zgody na seks. Nie mówię tego, bo uważam, że ktokolwiek tu jest gwałcicielem. Mówię to, bo potem wielu z was broni gwałcicieli mówiąc 'To jej wina. Po co tam szła? Po co się tak ubierała'

##!$%@? #gwalt #irlandia #feminizm no i #logikarozowychpaskow pani adwokat
Pobierz Soojin21 - Kilka dni temu w Irlandii adwokat (kobieta!) wybroniła 27-latka, który zgw...
źródło: comment_fVS2aff1DTAmrQ9yIMsIxM6Kx0nlO86b.jpg
  • 104
@Soojin21: gwałcicieli powinno się wieszać,

ale nie da się wytępić całkowicie gwałtów, nie tylko mężczyźni gwałcą, kobiety również, więc aby wyeliminować całkowicie takie możliwości to trzeba by unicestwić całe społeczeństwo

z racji że powyższa opcja nie wchodzi w grę to dla własnego bezpieczeństwa trzeba unikać wysokiego ryzyka

dla własnego bezpieczeństwa żaden biały w nocy nie wchodzi do murzyńskiego getta
@Soojin21: ale może po kolei.
Co ma noszenie koronkowej bielizny, do "po co tam szła?"? W jaki sposób udało ci się te dwie rzeczy spleść w jedno?
To pierwsze, to oczywisty idiotyzm, to drugie, to zdrowy rozsądek. Jak pójdę do knajpy legionistów w koszulce Cracovii, to czywistym jest, że zbiorę #!$%@? i oczywistym jest, że to legioniści powinni zostać ukarani, ale równie pewne jest to, że jestem debilem i piwstanie tu
@4x80

Dodaj, że ta bielizna była widoczna przez odzież na alejce parkowej.


Ale co to jest za argument? Ludzie (przynajmniej większość...) to nie zwierzęta, żeby ruchać wszystko co wygląda atrakcyjnie.
Sama jestem lesbijką i przebywam czasami w damskich szatniach, gdzie kobiety są półnagie albo całkiem nagie. I jakoś nie mam ochoty molestować ani zgwałcić, żadnej z nich
@zaklady_miesne_constar: to się zdecyduj, bo jeśli ma być tak pięknie, to po co ci gaz i kastet?
Serio porównuję, bo to tak wygląda, że pomimo plakatów, pięknych akcji i mądrych słów nawet w najbardziej rozwiniętym kraju istnieją jednostki aspołeczne, patologuczne i złe.
Myślisz, że tego typu osobnik widząc pijaną pannę, w krótkiej spódniczce, zgonującą gdzieś na ławce, albo zataczającą się po ulicy przypomni sobie ten plakat i zamówi jej taksówkę. Bo
Sama jestem lesbijką i przebywam czasami w damskich szatniach, gdzie kobiety są półnagie albo całkiem nagie. I jakoś nie mam ochoty molestować ani zgwałcić, żadnej z nich


@Soojin21: Ja wszystko rozumiem i szanuję ale laska się rozebrała do ruchania w alejce parkowej. Nie znalazła się tam przypadkiem i nie przypadkiem była rozebrana. Ja tu mieszkam, te laski upijają się do nieprzytomności, potrafią #!$%@? leżeć na chodniku, są bardzo agresywne, a potem