Wpis z mikrobloga

@vivi3107: ale co w tym dziwnego, jak interesuje się tobą dziewczyna która Ci się podoba to co by nie robiła jest miło, jak gruba grazyna w wieku Twojej babci to będziesz czuł się niezręcznie - zgadza się?

wszyscy na siłę chcą mieć wybór, a jak dziewczyna (czy ogólnie druga osoba) wyrazi swoją opinie to nie może - bo nas olewa? kurde ludzie mogą nie lubić różnych detali, nawet zapachu (nie smrodu,
@Mest666: ja nie białorycerze, nawet nie oglądałem ale w sumie każdy ma prawo robić co uważa. często te chłopaki pokrzywdzone przez wredne lale sami nie widzą 'szarejmyszkidlanonka' ktora nie robi makijażu, ma przciętną figurę i nie ubiera się w poszarpane spodnie...

to działa we wszystkie strony i tyle, tylko my wszyscy mamy mentalności kali ukraść dobrze, kalemu ukraść żle

ok w sumie sam nie wiem po co pisałem :D i tak
@vivi3107: Mi poleciały łzy, ale ze śmiechu XD

To jest kopalnia złota, bo ten czwarty gość z taką mordą i zachowaniem trzech pierwszych też miałby ruchanie, tylko:
Przypadek 1 - tajemniczy, cichy, zapewne inteligentny Chad
Przypadek 2 - umiejący się bawić, dynamiczny Chad
Przypadek 3 - ma przyjaciół, więc musi być towarzyski i lubiany, zatem towarzyski i lubiany, #!$%@?, CHAD Z RYJEM NICZYM Z REKLAMY PERFUM GIORGIO ARMANI

XD

Teraz jednak