Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1066
brak zainteresowania rodziców swoimi dziećmi skutkuje obniżonym poczuciem własnej wartości u tych dzieci, ich wycofaniem ze sfery aktywności społecznej oraz nieumiejętnością przystosowania się do życia w grupie, a tym bardziej do tworzenia głębokich relacji z bliskimi osobami. takie dzieci w dorosłości nie potrafią zbudować związku, ponieważ nie umieją dzielić się prawdziwymi emocjami, ani tym bardziej nie potrafią okazywać uczuć. są wycofane i bagatelizują swoje problemy, gdyż nie chcą nimi nikogo "obarczać". dodatkowo takie osoby są bardzo wymagające wobec siebie i rzadko zadowolone ze swoich poczynań
  • 87
@CZARNOKSIEZNIK_WIZZY: zapominasz o tym ze rodzina to rodzice + dzieci. zeby polaczyc sie z inna komorka spoleczna/rodzina trzeba miec rodzine. jesli dzieci nie maja rodziny tz nie maja rodzicow to zwyczajnie obca rodzina ich odtraci. takze to nie jest tak ze nie potrafia tworzyc zwiazkow tylko ci z ktorymi chca tworzyc zwiazki ich nie rozpoznaja jako tworzacych zwiazki.

to troche tak jak z baba - baba jednych rozpoznaje jako partnerow a
W moim przypadku wręcz odwrotnie. Brak ojca i obojętność matki skutkuje teraz 26lvl here 2 nieudane związki. Drugi z dużo starszym facetem i to związek z którego do tej pory nie mogę się podnieść. Przecież rozumiał, wiedział...ja potrzebowałam tylko jego miłości i tego uczucia, że jestem ważna dla niego w każdym możliwym momencie. Dał kredyt zaufania, który #!$%@?ł w najgorszy możliwy sposób- zdrada. I znowu wróciło to uczucie, że zawsze znajdzie się