Wpis z mikrobloga

Hej ho, mirki. Mam problem z nazwa.pl i nie wiem czy mam jakieś wyjście z sytuacji. Dostałem od nich maila, że moja domena została zablokowana i mam ją opłacić rok do przodu. Problem w tym że z końcem roku zamykam działalność i uznałem, że przedłuże domenę tylko na 3 miesiące tak jak ostatnio. Okazuje się że nazwa.pl twierdzi że muszę kupić na rok, płacąc ponad 700zł bo krótszej opcji już nie mają. Pytania mam dwa.

1. Czy na pewno tak jest czy może próbują mnie wkopac na płacenie rok z góry? Na stronie nie widzę innych opcji.

2. Czy mogę się przenieść na inny, tańszy hosting w tym momencie? Konsultant na infolinii twierdzi, że póki mam zablokowaną domenę (czyli póki nie opłacę rok do przodu za te 700zł) to nie mogę się nigdzie przenosić. Sytuacja patowa.

Jestem zielony jeśli chodzi o temat hostingu, stąd pytanie do ekspertów. Z góry dzięki za pomoc!

#domeny #nazwapl #pomocy #kiciochpyta #internet #hosting #pytanie #pytaniedoeksperta
Pobierz Machinae_Supremacy - Hej ho, mirki. Mam problem z nazwa.pl i nie wiem czy mam jakieś ...
źródło: comment_bx6QltazPBz6lEaaN7X5M3ZQLo1gif7e.jpg
  • 14
Bzdurą jest że musisz coś zapłacić żeby się przenieść - jeżeli tak powiedział ci konsultant wprowadził cię w błąd.


@devones: tylko OP mówi o przenoszeniu hostingu który już jest zablokowany
a nie o domenie