Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy wszyscy. Mam pytanie.
Temat dotyczy wysokości wynagrodzenia.
W najbliższej przyszlosci spodziewam się rozmowy z działem HR. Dotychczas byłem na stażu i menadżer zaproponował mi umowę na czas nieokreślony.
Mam rok doświadczenia na stanowisku ale pracowałem w trakcie studiów i jeszcze nie mam tytułu inż. Mówimy o Warszawie, sektor Lotnczy.
Pytanie brzmi: Ile powinien zarabiać Inżynier/młodszy inżynier, uwzględniając powyższe warunki? Głównie chodzi mi o roczne doświadczenie na tym stanowisku (dobrze znane działanie firmy, bieżące zaangażowanie w wiele projektów), oraz brak tytułu naukowego.

Mam info że kilka lat temu, w tej firmie, wynagrodzenie na te stanowisko, bez doświadczenia, wynosilo ponad 4000. Nie wiem dokładnie ile. Sądzicie, że mogę prosić o 5000 brutto?

Taguję #praca #korporacja #korpo #korposwiat #pracbaza #pytanie #lotnictwo #inzynieria.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Drodzy wszyscy. Mam pytanie.
Temat...

źródło: comment_dH7pialElDJhmuEFqtSG3dhFA4nIJ8Qi.jpg

Pobierz

Uwzględniając powyższe warunki, powinienem prosić o wynagrodzenie w wysokości.:

  • 3500 - 3999 23.3% (21)
  • 4000 - 4499 11.1% (10)
  • 4500 - 4999 12.2% (11)
  • 5000 - 5499 53.3% (48)

Oddanych głosów: 90

  • 11
Możesz nawet zaproponować nieco więcej niż 5k Cały czas nie są to wymagania zaporowe Jeśli są zadowoleni z twojej pracy i akurat maja budżet to jest szansa że się zgodzą a nawet jeśli planowali dac ci mniej to najwyżej usłyszysz że teraz nie mogą Ci tyle zaproponować ale po spełnieniu takich i takich warunków już tak
Jesli nie pracujesz u Janusza to za negocjacjowanie stawki nic złego cie nie powinno spotkać, najwyżej
OP: @dmx169: w sumie masz rację...

@running: czytając wasze odpowiedzi, zastanawiam się nad podaniem kwoty 5500 bądź 5750. Menadżer jest zadowolony, powiedział że zebrał feedback i chce bym został i to przekaże HRom. Problem polega na tym że rozmowa odbywać się będzie z HRami właśnie. Nie wiem nawet czego się spodziewać. Czy mogą mi zadawać jakieś pytania, tak by sprawdzić czy nadaje się na kwotę którą podam?

@Stratocaster00:
OP: @Spring_is_coming: EDC. No mam rok doświadczenia na stanowisku co jest plusem, ale nie mam jeszcze tytułu, co jest dużym minusem. I przez to ciężko wg mnie oszacować.

Mówisz nie ma możliwości negocjacyjnych? To bardziej rozmowa o podwyżkę/awans, a nie o zatrudnienie.

Kolega dostawał 5k na start? :O

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop}
@AnonimoweMirkoWyznania: Kolega mial jakas podyplomowke roczna to moze dostal za to troche wiecej albo lepiej negocjowal niz ja. Nie robie w EDC juz dawno to nie wiem jak tam teraz jest. Zawsze mozesz negocjowac bo czmeu by nie? Ale jak myslisz te negocjacje wygladaja? :) Firmy maja widelki. Mozesz sie zalapac na gorne albo na dolne widelki. Jak powiesz za duzo to cie niezatrudnia lub powiedza - bierz pan mniej albo
OP: @Spring_is_coming: Mam rok w EDC, w tym samym zespole. Po prostu dostałem ofertę przedłużenia umowy, mimo dyplomu - bylem na stażu. Ponadto mimo headcount freeze w całym Aviation, otworzono dla mnie posadę co wymagało zaangażowania kierownictwa. Tak wiec wiem ze firmie "zalezy" ale nie wiem jak bardzo, i ile mogę wynegocjować mimo braku tytułu. 3k brutto jest śmieszne.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop