Wpis z mikrobloga

Buongiorno z toru Vallelunga! Mam dwa komunikaty:
1) Dzisiaj są dwa wyścigi z moim udziałem, finał Lamborghini Super Trofeo Europe, którego jestem liderem! Oba wyścigi (11:40 pierwszy, 15:40 drugi) możecie obejrzeć za darmo na youtube trzymajcie za mnie kciuki, są baardzo istotne!
2) Razem z Olimp Racing robimy wielkie stoisko motorsportowe na Warsaw Motor Show i mam jeszcze dwie wejściówki do rozdania, więc szybkie #rozdajo tych właśnie wejściówek! Oprócz wyścigówek Olimpu, będzie tam mój profesjonalny symulator na którym ćwiczę, więc naprawde warto! Wejściówki są na jutro i pojutrze. W związku z tym wołam potencjalnych zainteresowanych #warszawa #motoryzacja #mirkokoksy (bo będą nagrody Olimpu) i #assettocorsa Losowanie jeszcze dzisiaj.
________________________________

Wieści z toru:
P5 i P4 na linii startu... Dla laików, ruszam z 5 i 4 miejsca, nie jestem zadowolony. Można było lepiej. Od poniedziałku walczymy z ustawieniami samochodu, za nic nie możemy złapać odpowiedniej trakcji. Tor jest specyficzny, bardzo techniczny, ciasny, ale ciekawy. W porównaniu do GT3 (którym jeździłem jeszcze dwa tygodnie temu), Lambo pucharowe ma gorszą aerodynamikę i brakuje docisku na niektórych zakrętach, przez co trzeba bardzo, bardzo ostrożnie w nie wchodzić. Będą to więc bardzo ciekawe wyścigi.
Mam coś dla Was po weekendzie, pewnie kolejny konkurs... Tylko trzymajcie za mnie kciuki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 1