Wpis z mikrobloga

Zawsze śmieszy mnie ten mem, a najbardziej to jak bardzo oddaje rzeczywistość xD To jest niesamowite ilu ludzi poznałem kiedyś w czasie jednych wakacji, którzy pracowali za granicą parę lat i nadal nie znają języka, mieszkają w lokalu wynajętym przez agencję pracy, a ich jedynym majątkiem jest konsola i laptop xD
FireDash - Zawsze śmieszy mnie ten mem, a najbardziej to jak bardzo oddaje rzeczywist...

źródło: comment_brLMZLuTBoJNXyY8syu8yqmH3DC4qdol.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@FireDash: to i tak lepiej niz w Polsce gdzie mieliby same dlugi, dostawaliby 10zl/h albo siedzieli na bezrobociu, tak czy inaczej poglebiajac swoj alkoholizm lub uzaleznienie od amfetaminy.
  • Odpowiedz
@r4do5: Niekoniecznie, ludzie mieszkając z rodziną i mając dookoła wielu krewnych zazwyczaj jednak trochę starają się ogarnąć. Często zresztą te osoby miały jakieś problemy rodzinne w Polsce, sam mieszkałem z typem, którego #!$%@? z domu xd
  • Odpowiedz
@FireDash: no i na czym polega to ogarniecie? Bardzo ciezko miec cos wiecej niz wspomnianego laptopa i konsole za max 2000zl/miesiac. Zreszta w Polsce nie miec dlugow to juz jest sukces finansowy. XD
  • Odpowiedz
@FireDash: Co za nonsens. Za granicę wyjeżdżają ludzie, którzy chcą zarobić lepiej niż w kraju. Nikt nie jedzie do obcego kulturowe i językowo miejsca, gdy w ojczyźnie ma możliwość zapewnić sobie podobne warunki
  • Odpowiedz
@FireDash a co taki polak małolat ma mieć za granicą na wynajętym przez agencje pokoju? Facet bierze konsole do rozrywki i tyle, co ma jeszcze kupować? sprzęty agd itp. którymi musiałby się dzielić? xD wróci do polski to się obkupi ;p
  • Odpowiedz
@FireDash: Ilu ja mam takich dzbanów w pracy, to nawet nie zliczę. Nawet twarze mają podobne XD Bo Czechy sprowadzają się do blantów, techno, LSD i tak co weekend. No i śmierć wrogom ojczyzny obowiązkowo, tak jakby oni byli jakąś chlubą narodu XD
  • Odpowiedz