Wpis z mikrobloga

Hej Mircy i Mirunie, potrzebuję pomocy z jedną kwestią.

TL;DR = znacie jakiś lektorów/autorów nagrywających audiobooki z takim niższym, "poważnym", głębokim tonem?

Otóż w skrócie - napisałem książkę, już prawie wydałem (spodziewam się wersji drukowanej w grudniu). Mam człowieka potencjalnie zainteresowanego sponsorowaniem jakiejś szerszej reklamy i powiedział mi, żebym poogarniał różne opcje, na przykład audiobook z jakimś Nieco Znanym Nazwiskiem, to ludzie mogą się zainteresować bo po prostu lubią danego człowieka i chcą zobaczyć co tam czyta.

Książka to low-fantasy o raczej poważniejszych tonach, więc wiadomo, że nie może być Jarosław Boberek czy inny Pazura, a pan Tomasz Knapik też średnio raczej pasuje. Oczywiście pomyślałem od razu o Fronczewskim, bo Fronczewski to klasa sama w sobie, ale jednak okazuje się, że znaleźć kontakt do agenta Fronczewskiego będąc randomem z dupy to nie jest proste zadanie. xD (No i pewnie słusznie, w końcu taki Fronczewski sobie głowy randomami z dupy zaprzątać nie musi, a większość wspomnianych randomów raczej nie ma do zaoferowania warunków, które by mu odpowiadały).

Dlatego pytanie brzmi - znacie jakiś fajnych lektorów/aktorów z takim "poważnym", głębszym tonem głosu aka Fronczewski właśnie, już nie muszą być nawet znani per se, po prostu żeby to brzmiało ładnie, może kiedyś Wam się rzuciło w uszy jak czegoś szukaliście.

#audiobook #ksiazki #kiciochpyta #ksiazka #niewiemjaktootagowac
  • 11