Wpis z mikrobloga

Mirko chyba jeszcze nigdy nie byłem w tak czarnej dupie, kupilem za kilka pensji z pierwszej pracy oraz zrzutke od rodziców i dziadków swój pierwszy samochód od gościa z pl sprowadzony z Niemczech, wszystko cacy idealnie, wszytko już załatwiłem akcyza opłacona przegląd zrobiony jadę do wydziału daje wszystkie dokumenty brakuje karty pojazdu niemieckiej tej małej, myślę spk zostawiłem w domu, otóż nie. Szukam jej od kilku godzin wszędzie gdzie się da, nie ma, nie wiem co tersz robić, babka w wydziale powiedziała że musiałbym się kontaktowac z urzędem. Niemieckim który taki papier wydał a teraz na internecie czytam że niemieckie urzędy nie wydają jeśli auto jest już u nich wyrejestrowane i pozostaje sprzedać na części, mirki błagam o pomoc co w takiej sytuacji. Robić od czego zacząć? Ktokolwiek był w podobnej sytuacji, zataz jadę po wszystkich urzędach gdzie byłem z tym małym dokumentem może gdzieś w urzędzie zostawiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)(,) pomocy #mirekhandlarz
#motoryzacja #samochody #urzadskarbowy #pomocy
  • 14
@ArchDelux: wybacz jestem bardzo zestresowany nie sądziłem że potrafię robić takie głupie błędy
@bigger: to już nie kwestia pieniędzy tylko #!$%@? od całej rodziny po trochu (,)
Dzięki za pomoc popytam na tych grupach szczerze mówiąc jestem całkiem zielony w te sprawy nie miałem pojęcia gdzie się z tym udać a wiem że może ktoś się na mirko tym zajmoeal
@Warest: spoko, nie przejmuj się. Będzie Cię to kosztować troszkę czasu, ale nerwy już odłóż. Ktoś na pewno ogarnia takie rzeczy i nie jesteś pierwszy z tego typu problemem. Pytaj, szukaj, płać - sprawa do ogarnięcia :)
Zapomniałem wspomnieć że mam dwustronne ksero tego brief małego jeśli to coś zmieni w obecnej sytuacji (,) no i tłumaczenie