Wpis z mikrobloga

Phi, jak nie działa, to jest pikuś, bo błąd się znajdzie. Ja mam teraz taki problem, że czasami działa, a czasami nie i zupełnie nie wiem od czego to zależy. Jak tu szukać błędu, jak nie mogę go powtarzalnie wywołać. Już kilka razy myślałem, że go naprawiłem, a tu jeb...
@KwasowyProktolog10kJava: właśnie dlatego zaciekawiła mnie ta opinia, pracuje jako serwisant it, a hobbistycznie dość długo programuje głównie laravel i angular. Myślałem zmianie branży, ale dobrze się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce.
@bruce: To jest moja opinia, zależy do jakiej firmy trafisz.
Ja pracowałem u januszy - zero organizacji jak i obecnie w dużej firmie 1000> ludków. Współpraca z baardzo dużymi klientami i po mimo wdrożenia "Scruma" wszystko idzie jak krew z nosa.
Ludzie myślą że ogarniają ale są totalnymi niekompetentnymi głąbami.

Generalnie frustracja na każdym kroku w moim przypadku (może mam zbyt idealistyczne podejście do życia i mam nie równo pod deklem).
@ElonMelon: Używam klas, tzn komponentów reactowych. To chyba edytora wina (intellij) bo nawet czasem podkreśla zaimportowane funkcje axiosowe które działaja. Tzn kompiluje się, działa bezbłędnie a mimo to podkreśla że nie ma takiej funkcji.
Heh 6 lat w zawodzie i już dawno mam za sobą marudzenie czemu coś nie działa. Trzeba porobić trochę nadgodzin hobbistycznie... Teraz mam kompilator w oczach. Grunt żeby znać wzorce i je rozumieć, wybrać sobie jakiś sensowny nowoczesny język a nie jave. Teraz zostaje tylko #!$%@? jak ktoś lipną specyfikację podrzuci albo assetow brakuję, bądź IDE się wywala.
@Navarre: dzięki za uszczegółowienie. Miałoby sens, wtedy pracowaliśmy z ludźmi, którzy naszą aplikację javową integrowali ze swoim softem w c#. Pewnie przynieśli żarcik.