Wpis z mikrobloga

If you install from disc while connected to the internet, this will just take 200 MB data from the disc while the rest has to be downloaded from the internet as seen below


Najpierw zrobiło to Activision z Black Ops 4 bo hehe "bugi", potem zrobiło to... Activision (przypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ze Spyro bo gra się nie zamieściła/nie mieli czasu a teraz Betathesda z Fullofsyf 76.
Kto następny? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gry #ps4 #xboxone #fallout76
janushek - > If you install from disc while connected to the internet, this will just...

źródło: comment_WLmyK5wF5K501ISZdLjumxb9PQNqjns4.jpg

Pobierz
  • 28
@janushek po to jest beta żeby znaleźć błędy i wprowadzić poprawki dla graczy tak jak oni to widza, a dwa że ta gra nie będzie taka zła, dobrze sie sprzeda i będzie fajnie się grało. Już są głosy że po świecie chodzi się fajnie. A to główny atut fallouta jak dla mnie
@janushek Internet wchodzi do dystrybucji gier. Irytujące ale powinniśmy się już przyzwyczaić. Szczególnie jeśli chodzi o gry online.

I tak numeru z metal gear solid na pc nic nie przebije. W wydaniu pudełkowym na płycie byl 3 megabajtowy instalator steam xD.
@steemm: Tak bez żartów - ja się nie dziwię tych reedycji Skyrima jak to chyba ich najlepsza gra od lat XD
Raczej nigdy się nie doczekamy podobnego remasterowania np FO4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Internet wchodzi do dystrybucji gier. Irytujące ale powinniśmy się już przyzwyczaić

@Variv: zgadzam się ale nie powinno być to robione w taki głupi sposób.

W przypadku tych 3 wymienionych przeze mnie gier
@janushek No niby tak. Ale z drugiej strony nagrywanie na płytę wersji gry, w którą się nie zagra i tak bez aktualizacji tez może się wydawać bez sensu. Choć fakt może przynajmniej mniej gb by było do ściągania na premierę.
Mi jako pcmasterrace który już dawno porzucił płyty (teraz nawet nie mam napędu podłączonego ) to tak nie razi. Ale fakt dla konserwatywnej pod względem dystrybucji gier społeczności konsolowej to musi być