Wpis z mikrobloga

Część wam!

Znalazłem 50 zł w drodze do #praca . Banknot leżał na ulicy. Właściwie to frunął w moją stronę jak by szukał nowego właściciela.

Podniosłem, otworzyłem portfel i tak sobie pomyślałem, że w sumie taka kwota nie robi mi większej różnicy (choć nie mówię, że to jest mało, bo nie jest), ale może ktoś teraz ma przez tą zgubę większego stresa.

Więc postanowiłem, że chociaż raz w życiu będę uczciwy i zrobię coś dobrego dla świata bo przeczytałem w internecie, że DOBRO wysłane bezinteresownie do innych powraca.

Tak więc jak ktoś zgubił to wystarczy że poda mi tylko numer jaki był na banknocie i od razu odsyłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zguba #pieniadze #praca #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie
kajbu - Część wam!

Znalazłem 50 zł w drodze do #praca . Banknot leżał na ulicy. Wł...

źródło: comment_DSH0Wv2RFcuAg5oEATpbl06bmT4ImGTt.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@kajbu: Do radia dzwoni kobieta.
-Dzień dobry dziś na ulicy Okopowej przy przystanku znalazłam portfel. W środku było 2000 zł i 1000 dolarów oraz dokumenty na nazwisko Stanisław Nowak. Mam do was prośbę. Zagrajcie Panu Stasiowi jakiś fajny utwór.
  • Odpowiedz
  • 1
@kajbu Aż dostałem fleszbeki z dzieciństwa.
Jesteś głodny i idziesz do sklepiku szkolnego. Nagle sięgając ręką do kieszeni słyszysz dźwięk drobniaków odbijających się o podłogę. Szkolny Sebastian pyta się kogo to. Mówisz że moje. TAAAK? A JAKI MA ROK TA MONETA. Płaczesz w duszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@V3ntu: ooo w moooorde.. a nie nosiles przypadkiem takich krotkich spodenek w kratke ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i sklepik nie byl czasem na laczniku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) hehe.. wiesz.. nie ma co rozpamietywac.. wiesz.. ludzie sie zmieniaja.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kajbu: myślałem że chcesz znaleźć właściciela, a Ty po prostu się drażnisz. Skoro przyznałeś, że to banknot z puli którą zgubiłem to chyba nie powinno być więcej gadania.
  • Odpowiedz