Wpis z mikrobloga

@dr_2k: No tak to jest znana historia, tylko że 3 najczestrze serotypy pneumo i tak nie są zawarte w refundowanej szczepionce więc nie jest powiedziane, że cokolwiek tutaj by to zmieniło. Poza tym po szczepieniach też dzieci umierają i nawet nie trzeba żeby szczepionka była zła, wystarczy błąd personelu np. błędna kwalifikacja do szczepienia, takich przypadków jest pełno. Wpisz sobie w gogle "dziecko zmarło po szczepieniu". Szczepienie dzieci chorych, z
  • Odpowiedz
@dr_2k: Nie ma sensu, nie przegadasz. Dowiesz się, że 0,01, gdy najnowsze badania mówią o jednym przypadku na 600 i zaniżonej wykrywalności z racji delay-u między zakażeniem i objawami oraz brakiem możliwości diagnostycznych/błędach, i wielu innych irracjonalnych bzdur ze starannie wyselekcjonowanych notatek ze stopnopu.
  • Odpowiedz
@Strahl:

Dlaczego tam przeważają obywatele pochodzenia Tureckiego? Pewnie taka sama manipulacja jak z rzekomum potwierdzeniem bezpieczeństwa szczepionki MMR jak wykluczono czarnoskórych
Pff równie dobrze ja mógłbym wkleić, że:

Etylorteć jest
  • Odpowiedz
@cclegane: Temat jest juz niewazny i znowu nikogo nie interesuje, mieliscie swoje piec minut na wykopie, zostales zapamietany jako gamoń i manipulator, mi to w zupelnosci wystarczy, zrobiłeś stopnopowi niedzwiedzia przysluge przedstawiajac proepidemików jako niedoedukowanych baranów. Nie potrzebuje w zadnym razie twojej akredytacji (bo nie masz niczego, czym moglbys mi zaimponowac na tyle, zeby obchodzilo mnie twoje zdanie). Więc keep calm and keep being stupid, mozesz wrocic na swoje smieszne
  • Odpowiedz
@dr_2k: Bigfarma mu płaci za dyskredytowanie stopnopów. Inside job. Po co kupować dziesięciu takich jak ja, skoro wystarczy jeden krzykacz ktory sprawi, że nikt cie nie potraktuje powaznie. ;)
  • Odpowiedz