Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest fajne gdy żona zarabia dwa razy więcej od ciebie? Że gdy dzieciak się rozchoruje to ja z nim zostaje w domu na L4 :) Możecie więc się przygotować na tydzień ostrego rigczu na mirko - radujcie się.
#chwalesie i #zalesie bo jednak dzieciak chory
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

od kiedy niby odpowiedzialność zbiorowa jest czymś lepszym od personalnego ataku?


@Herubin: Od wtedy, gdy za personalne można podać do sądu, a za krytykowanie grupy tylko katole mogą podać do sądu (ochrona uczuć religijnych).
  • Odpowiedz
@Flypho: Agresywny bo nie śpiewałem na marszu faszystów "raz sierpem raz młotem..."? Czy dlatego, że nie rzucałem kostka brukową w kontrmarsz? Użył bym raczej słowa dosadny w tym co piszę.
  • Odpowiedz
Agresywny bo nie śpiewałem na marszu faszystów "raz sierpem raz młotem..."?


@lakukaracza_:
Agresywny dlatego, że tak radykalnie kategoryzujesz ludzi, żeby móc się wobec nich zantagonizować najmocniej jak to tylko możliwe. Sam wrzucasz ludzi do wora 'ci najgorsi', żebyś mógł się umieścić po drugiej stronie spektrum. Trochę zluzuj, bo nie wszyscy narodowcy to faszyści, nie wszyscy katole to potomkowie krzyżowców, którzy dawniej ucięliby ci głowę pod Jerozolimą.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Atakujesz teraz personalnie użytkownika wykopu porównując go do hitlera, a przed sekundą pisałeś że tak nie robisz. To jest hipokryzja. A na przyszłość jeśli coś cię boli to można zgłaszać moderacji obrażające cię treści.
  • Odpowiedz