Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest fajne gdy żona zarabia dwa razy więcej od ciebie? Że gdy dzieciak się rozchoruje to ja z nim zostaje w domu na L4 :) Możecie więc się przygotować na tydzień ostrego rigczu na mirko - radujcie się.
#chwalesie i #zalesie bo jednak dzieciak chory
  • 87
  • Odpowiedz
@Czeggu: Przeczytałem. Pokaż mi post gdzie wyzywam tak jak Ty personalnie użytkowników tego portalu. Krytykować nazioli czy katoli to jedno, ale atakować konkretną osobę personalnie to co innego. Nie umiesz się opanować czy jak?
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ ale Ty mu tego nie wytłumaczysz bo jego mózg tego nie przetworzy. To tak jak z marszem, napiszesz że byli tam faszyści to zacznie krzyczeć że on tak był i nie jest faszystą albo wstawi zdjęcie murzyn i zapyta czy on jest faszystą. Tak samo działa w stronę katoli, pisząc o całości to zamiast merytorycznie odnieść się do czegoś woli grać rolę prześladowanej ofiary.
  • Odpowiedz
Ja atakuje zachowania całych grup społecznych bez wskazywania paluchem na jednostki,


@lakukaracza_: wprawdzie to nie do mnie, ale przeraziła mnie perspektywa, że mogłaby istnieć grupa społeczna takich jak ty... Jednak zbożny cel przyświęca twoim krytykom, by zdusić to w zarodku :-)
  • Odpowiedz