Wpis z mikrobloga

@Biedak_cebulak12: Mi tydzien po zakupie jakas hondą wjechal od tylu pod samochod...
A ostatnio dziadek zajechal mi droge - ucieklem na wysepke i obydwa prawe kola rozwalone razem z zawieszeniem... Ubezpieczyciel robil wszystko zeby nie wyplacic - zawsze policje wzywaj, ucz sie na bledach innych:)
Co do nie wyplacenia najpierw wymyslili ze sie umowilismy bo mieszkal blisko mnie, pozniej ze felgi nieorginalne, jezdzilem jeszcze na miejsce wypadku pokazywac, ich specjalista sprawdzal
  • Odpowiedz
@kulyk też myślałem żeby nie wzywać, ale doszedłem do tego samego wniosku, że będzie lepsza podkłada potem przy ubezpieczeniu. Wiadomo jak oni działają... A też u mnie starsi ludzie byli i było mi ich żal, widać że był świadomy tego co zrobił ale nasz piękny kraj wymaga dodatkowej czujności w niektórych sytuacjach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Biedak_cebulak12: jak tylko zderzak plastikowy to bez problemu naprawia i nie bedzie nic widac.
Gorzej jak metalowy element i pakier perlowy bo wtedy to juz trzeba szukac warsztatu co umie robic.
Mi naprawiali bok auta a jadac na naprawe wjechal mi transit w dupe :) wiec nic dobrego. Auto 2.5letnie a mialem je 2 miesiace :D

Oby naprawili tak zeby nic bylo nic widac :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Biedak_cebulak12 Wiem jakie to uczucie... W ubiegłym roku odebrałem samochód z gruntownej renowacji. Mechanika, lakier, wszystko jak z fabryki. W piątek wyjechałem z warsztatu, a we wtorek jakaś gnida wjechała mi w tył i uciekła ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dobrze, że monitoring miejski nie dał plamy.
  • Odpowiedz
@Andrzeju_wegiel_2137: ja walczyc nie bede, pozostawie to ubezpieczalni. Urzad ktory zarejestrowal pomnik twierdzi, ze to wina urzedu wojewodzkiego. Mam nagranie z rejestratora. Urzedasy twierdza, ze drzewo jest ubezpieczone, wiec czekam na odpowiedzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@FalseIdeas: brak szanowania ciezko zarobionych pieniedzy to synonim Polaka co wlasnie prezentujesz. Rzecz jak rzecz, dla niektorych jest to niepojete ze cos mozna dbac i chciec miec to w jak najlepszyn stanie.
  • Odpowiedz
@FalseIdeas: dodatkowo codziennego użytku sprzęt który musi się predzej czy później przytrzeć czy zarysować. Największą bekę miałam z typów co przyjeżdżali moją 20 letnią vectre oglądać i dopatrywali się każdej ryski xD
  • Odpowiedz
@Biedak_cebulak12 współczuję Ci Mireczku, też właśnie przez to przechodzę. Moje autko stoi w ASO trzeci tydzień, też w tył dostało (naprawa z OC sprawcy).

Jedno co Ci mogę doradzić: nie bierz auta od ubezpieczyciela. Niby dają auto tej samej klasy, od razu po zgłoszeniu szkody a za 2 tygodnie zadzwonią , że auto już powinno być naprawione wg nich i zastępcze się dłużej nie należy. Najlepiej moim zdaniem wziąć auto z wypożyczalni,
  • Odpowiedz
@Biedak_cebulak12: Widzisz co to auto robi ci z mózgu? Poza tą budą na kółkach świat dla ciebie nie istnieje. To tylko kawałek #!$%@? plastiku, a ty zachowujesz się tak, jakby ktoś krzywdził twoją matkę. Idę się odlać, bo nie chcę na to patrzeć. #pdk
  • Odpowiedz