Wpis z mikrobloga

Kojarzycie może 'akcje' od perfumeryjnych youtuberów pt. "Keep Only 10 Fragrances For Life"? Może zrobimy wykopową wersję?

Pod tagiem #10fragsforlife każdy chętny wypisywałby do 10 swoich ulubionych perfum (zachęcam, żeby nie traktować tego limitu jako zasadę, bo po co na siłę coś wypisywać). Najlepiej oddzielnie designer'skie i niche'owe.

Jako potencjalnych ambasadorów imprezy wołam naszych specjalistów: @dradziak i @dr_love.

Z uwagi na niechęć do podobnych zapachów zapraszam @Saelvethil, jestem ciekawy co najbardziej ci się podoba.

Jeśli chodzi o mnie to jestem dziwakiem i nie mam za dużej kolekcji. Większość zapachów testuje na papierku, bo nie podoba mi się wystarczająco, aby zaszczycić mojej skóry. Moje ostatnie kilka wypadów na 'łowy' w celu znalezienia kolejnego zakupu były nieowocne. Taka akcja może być zarówno dla mnie jak i dla innych pewną inspiracją w wybieraniu kolejnych zapachów do testowania/kupowania

W związku z powyższym + niedużym doświadczeniem do swojej listy wybrańców mogę wytypować jedynie:
- Vesrace Dylan Blue
- D&G The One Parfum

#perfumy
  • 2
@don_baltazar: Vesrace xD widzę, że Pan ładnie podsumował markę w tej chwili słuchaczom, przed tymi milionami słuchaczy
jak @dradziak ostatnio
Mogę coś jutro naskrobać jak wrócę, ale jeszcze mam 32 odlewki do przetestowania w ciągu najbliższych 2-3 tygodni, co poszerzy moją listę przetestowanych zapachów prawie o połowę, i wtedy bym się mógł szerzej wypowiedzieć, bo na razie tak na styk mogę wybrać top 10.
I nie wybrzydzaj tak z testowaniem zapachów